Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt

Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax waakt voor onderschatting in aanloop naar het thuisduel met Almere City. "Het is niet het moment om naar de ranglijst te kijken", doelt hij op de laatste positie op de ranglijst van de tegenstander van zondag in de Johan Cruijff ArenA. "Almere City FC heeft veel snelle spelers voorin. Bovendien hebben ze een volledige week gehad om te herstellen. Dus ze zullen met veel energie het veld opkomen."

Ajax heeft de laatste drie duels niet gewonnen. De club speelde gelijk tegen FC Utrecht (2-2) en verloor van AZ (2-1). Farioli ging donderdag met zijn ploeg ook onderuit tegen Lazio in de Europa League (1-3). "We zijn niet blij met het resultaat, maar we presteerden op meerdere aspecten positief", kijkt de trainer van Ajax nog even terug op de nederlaag tegen de club uit Rome. "We wisten hoe goed Lazio zou zijn en we hebben een gebalanceerde wedstrijd gespeeld. Natuurlijk ook mijn complimenten voor de tegenstander."

Ajax speelt na het duel met Almere voor de winterstop ook nog tegen Telstar en Sparta Rotterdam. "Laten we het jaar op een positieve manier eindigen", stelde Farioli.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

6 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

6 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

6 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

9 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

10 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

10 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

10 uur geleden