Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax waakt voor onderschatting in aanloop naar het thuisduel met Almere City. "Het is niet het moment om naar de ranglijst te kijken", doelt hij op de laatste positie op de ranglijst van de tegenstander van zondag in de Johan Cruijff ArenA. "Almere City FC heeft veel snelle spelers voorin. Bovendien hebben ze een volledige week gehad om te herstellen. Dus ze zullen met veel energie het veld opkomen."
Ajax heeft de laatste drie duels niet gewonnen. De club speelde gelijk tegen FC Utrecht (2-2) en verloor van AZ (2-1). Farioli ging donderdag met zijn ploeg ook onderuit tegen Lazio in de Europa League (1-3). "We zijn niet blij met het resultaat, maar we presteerden op meerdere aspecten positief", kijkt de trainer van Ajax nog even terug op de nederlaag tegen de club uit Rome. "We wisten hoe goed Lazio zou zijn en we hebben een gebalanceerde wedstrijd gespeeld. Natuurlijk ook mijn complimenten voor de tegenstander."
Ajax speelt na het duel met Almere voor de winterstop ook nog tegen Telstar en Sparta Rotterdam. "Laten we het jaar op een positieve manier eindigen", stelde Farioli.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
11 uur geleden