Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt

Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax waakt voor onderschatting in aanloop naar het thuisduel met Almere City. "Het is niet het moment om naar de ranglijst te kijken", doelt hij op de laatste positie op de ranglijst van de tegenstander van zondag in de Johan Cruijff ArenA. "Almere City FC heeft veel snelle spelers voorin. Bovendien hebben ze een volledige week gehad om te herstellen. Dus ze zullen met veel energie het veld opkomen."

Ajax heeft de laatste drie duels niet gewonnen. De club speelde gelijk tegen FC Utrecht (2-2) en verloor van AZ (2-1). Farioli ging donderdag met zijn ploeg ook onderuit tegen Lazio in de Europa League (1-3). "We zijn niet blij met het resultaat, maar we presteerden op meerdere aspecten positief", kijkt de trainer van Ajax nog even terug op de nederlaag tegen de club uit Rome. "We wisten hoe goed Lazio zou zijn en we hebben een gebalanceerde wedstrijd gespeeld. Natuurlijk ook mijn complimenten voor de tegenstander."

Ajax speelt na het duel met Almere voor de winterstop ook nog tegen Telstar en Sparta Rotterdam. "Laten we het jaar op een positieve manier eindigen", stelde Farioli.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

1 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

4 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

4 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

5 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

8 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

9 uur geleden