Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt

Farioli wil dat Ajax voor duel Almere niet naar ranglijst kijkt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax waakt voor onderschatting in aanloop naar het thuisduel met Almere City. "Het is niet het moment om naar de ranglijst te kijken", doelt hij op de laatste positie op de ranglijst van de tegenstander van zondag in de Johan Cruijff ArenA. "Almere City FC heeft veel snelle spelers voorin. Bovendien hebben ze een volledige week gehad om te herstellen. Dus ze zullen met veel energie het veld opkomen."

Ajax heeft de laatste drie duels niet gewonnen. De club speelde gelijk tegen FC Utrecht (2-2) en verloor van AZ (2-1). Farioli ging donderdag met zijn ploeg ook onderuit tegen Lazio in de Europa League (1-3). "We zijn niet blij met het resultaat, maar we presteerden op meerdere aspecten positief", kijkt de trainer van Ajax nog even terug op de nederlaag tegen de club uit Rome. "We wisten hoe goed Lazio zou zijn en we hebben een gebalanceerde wedstrijd gespeeld. Natuurlijk ook mijn complimenten voor de tegenstander."

Ajax speelt na het duel met Almere voor de winterstop ook nog tegen Telstar en Sparta Rotterdam. "Laten we het jaar op een positieve manier eindigen", stelde Farioli.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

1 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

2 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

2 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

5 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

20 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

21 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

22 uur geleden