Farioli vindt dat Ajax op karakter en met geluk wint van NEC
NIJMEGEN (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli vond dat zijn spelers karakter hadden getoond in de zwaarbevochten zege op NEC. Dankzij twee treffers van Wout Weghorst won zijn ploeg met 2-1.
"Het was geen gemakkelijke wedstrijd. We zijn ook duidelijk niet op ons best", zei Farioli bij ESPN, die een lange lijst van niet-fitte spelers opnoemde. "We hebben die problemen overwonnen door karakter, wil en persoonlijkheid en een beetje geluk."
Farioli noemde NEC ook een tegenstander die het verdient om hoger te staan. "Ze hebben drie of vier spelers die echt goed zijn. Daarnaast brengen dit soort ploegen tegen Ajax nog 10 of 15 procent meer. Wij moeten op ons best zijn, anders komen we in problemen. We moeten ons bewust zijn van onze beperkingen."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
53 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
1 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden