Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fans van PSG vergeefs op vliegveld voor Messi

Fans van PSG vergeefs op vliegveld voor Messi

PARIJS (ANP) - Honderden supporters van Paris Saint-Germain hebben zich zondagavond vergeefs op het vliegveld verzameld om Lionel Messi welkom te heten. De Argentijnse topvoetballer liet zich niet zien op luchthaven Charles de Gaulle.

Messi gaf zondag tijdens een persconferentie over zijn afscheid bij FC Barcelona toe dat hij in gesprek is met Paris Saint-Germain. Hij kan daar een aanval vormen met Neymar en Kylian Mbappé. Messi zou dan ploeggenoot worden van Georginio Wijnaldum, die deze zomer ook bij de Franse topclub tekende. Volgens Franse media wordt Messi mogelijk maandag al medisch gekeurd in Parijs.

Messi had het zondag zwaar tijdens de persconferentie waarin hij voor het eerst sprak over zijn vertrek bij FC Barcelona. De 34-jarige Argentijnse spelmaker hield het niet droog. Nadat hij zijn tranen had gedroogd bedankte hij de club en alle mensen waarmee hij heeft samengewerkt. Messi zei ook in de toekomst zeker terug te keren naar Barcelona. "Ik heb alles gegeven voor deze club. Van de eerste dag dat ik hier arriveerde, tot de laatste", aldus Messi.

Lange tijd zag het ernaar uit dat Messi bij de club van trainer Ronald Koeman zou gaan bijtekenen, maar vrijdag werd duidelijk dat een nieuwe deal niet doorgaat. Volgens FC Barcelona kan het nieuwe contract niet worden "geformaliseerd" op grond van de regelgeving van La Liga, de koepelorganisatie van het Spaanse profvoetbal. Barcelona gaat gebukt onder een enorme schuldenlast. Daardoor kan en mag de club een nieuw lucratief contract voor Messi niet afsluiten.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

1 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

1 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

4 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

6 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

7 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

9 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

10 uur geleden