Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Fans toegelaten bij uitgestelde finale Spaanse voetbalbeker'

'Fans toegelaten bij uitgestelde finale Spaanse voetbalbeker'

MADRID (ANP) - Bij de uitgestelde finale van de Copa del Rey tussen Real Sociedad en Athletic mogen toeschouwers aanwezig zijn. Dat meldt de Spaanse radiozender Cadena Ser. Het duel, de finale van het Spaanse bekertoernooi van het door corona gehinderde seizoen 2019-2020, wordt op 3 april gespeeld in het stadion La Cartuja in Sevilla. Daar is plaats voor 60.000 fans. Ongeveer 20 tot 25 procent van die capaciteit zou mogen worden gebruikt.

De Spaanse voetbalbond heeft het bericht niet bevestigd, wel werd gemeld dat er donderdag een bijeenkomst is met vertegenwoordigers van beide Baskische clubs over de finale. Sinds maart 2020 zijn er bij voetbalwedstrijden in Spanje, en veel andere landen, vanwege de coronapandemie geen toeschouwers meer welkom. Sociedad en Athletic besloten daarop hun finale met een jaar uit te stellen in de hoop dat er weer fans aanwezig konden zijn. Het is de eerste keer dat de twee Baskische clubs elkaar in de finale van de Copa del Rey treffen.

Cadena Ser meldt dat wellicht ook bij de finale van dit seizoen, op 17 april tussen FC Barcelona en Athletic, een beperkt aantal toeschouwers welkom is.

Meer uit Voetbal

FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

6 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

8 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

10 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

10 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

10 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

10 uur geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

12 uur geleden