Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fans Graafschap zorgen voor oponthoud bij duel met Almere

Fans Graafschap zorgen voor oponthoud bij duel met Almere

DOETINCHEM (ANP) - Enkele supporters van De Graafschap hebben tijdens het duel van hun club in de eerste divisie met Almere City voor enig oponthoud gezorgd. Ze betraden in de eerste helft de tribunes om te protesteren tegen het feit dat er geen publiek bij de wedstrijden mag zijn, vanwege de maatregelen tegen verspreiding van het coronavirus.

Onder meer was er een spandoek met de tekst: De maat is vol. Geef supporters hun club terug. En ook: Handel naar de feiten. Een stadionbezoek is veilig.

Na een kort gesprek met de directie verlieten de fans de tribunes. De wedstrijd lag, bij een stand van 0-0, ongeveer 7 minuten stil. De ontmoeting werd vervolgens zonder problemen uitgespeeld. De Graafschap won met 1-0. Giovanni Korte scoorde in de 90e minuut.

Meer uit Voetbal

Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

1 minuut geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

1 uur geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

1 uur geleden
Gastland Mexico belooft veilig WK ondanks protesten

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.

2 uur geleden
Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

13 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

13 uur geleden
Oranje-tegenstander Zweden wint ook niet van Griekenland

STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.

14 uur geleden