Fans Feyenoord volgende maand niet welkom bij Heracles
ROTTERDAM (ANP) - Fans van Feyenoord zijn volgende maand niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. Dat besluit is volgens Heracles genomen op last van de burgemeester van de gemeente Almelo, als gevolg van de huidige staat van het stadion Erve Asito. Het duel wordt op zondag 10 april gespeeld.
"Uit technisch onderzoek, uitgevoerd door een ingenieursbureau in opdracht van Heracles, is gebleken dat op Erve Asito beheersmaatregelen noodzakelijk zijn", aldus Heracles. "De gemeente Almelo heeft strikte voorwaarden gesteld om het stadion toegankelijk te houden voor publiek. Een direct gevolg van deze voorwaarden is dat het bezoekersvak gesloten blijft. Deze voorwaarden zijn gesteld om bewegingen in het stadion zoveel mogelijk te beperken."
Feyenoord betreurt het dat er geen supporters mee kunnen naar Almelo, maar legt zich naar eigen zeggen neer bij de situatie.
Heracles is de nummer 13 van de Eredivisie, Feyenoord staat derde.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
12 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
12 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
14 uur geleden