Fans Feyenoord volgende maand niet welkom bij Heracles
ROTTERDAM (ANP) - Fans van Feyenoord zijn volgende maand niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. Dat besluit is volgens Heracles genomen op last van de burgemeester van de gemeente Almelo, als gevolg van de huidige staat van het stadion Erve Asito. Het duel wordt op zondag 10 april gespeeld.
"Uit technisch onderzoek, uitgevoerd door een ingenieursbureau in opdracht van Heracles, is gebleken dat op Erve Asito beheersmaatregelen noodzakelijk zijn", aldus Heracles. "De gemeente Almelo heeft strikte voorwaarden gesteld om het stadion toegankelijk te houden voor publiek. Een direct gevolg van deze voorwaarden is dat het bezoekersvak gesloten blijft. Deze voorwaarden zijn gesteld om bewegingen in het stadion zoveel mogelijk te beperken."
Feyenoord betreurt het dat er geen supporters mee kunnen naar Almelo, maar legt zich naar eigen zeggen neer bij de situatie.
Heracles is de nummer 13 van de Eredivisie, Feyenoord staat derde.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
36 minuten geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
38 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
4 uur geleden