Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fans Feyenoord volgende maand niet welkom bij Heracles

Fans Feyenoord volgende maand niet welkom bij Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Fans van Feyenoord zijn volgende maand niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. Dat besluit is volgens Heracles genomen op last van de burgemeester van de gemeente Almelo, als gevolg van de huidige staat van het stadion Erve Asito. Het duel wordt op zondag 10 april gespeeld.

"Uit technisch onderzoek, uitgevoerd door een ingenieursbureau in opdracht van Heracles, is gebleken dat op Erve Asito beheersmaatregelen noodzakelijk zijn", aldus Heracles. "De gemeente Almelo heeft strikte voorwaarden gesteld om het stadion toegankelijk te houden voor publiek. Een direct gevolg van deze voorwaarden is dat het bezoekersvak gesloten blijft. Deze voorwaarden zijn gesteld om bewegingen in het stadion zoveel mogelijk te beperken."

Feyenoord betreurt het dat er geen supporters mee kunnen naar Almelo, maar legt zich naar eigen zeggen neer bij de situatie.

Heracles is de nummer 13 van de Eredivisie, Feyenoord staat derde.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

4 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

5 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

5 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

5 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

9 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

13 uur geleden