Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fans boos om urenlang wachten op Madonna in Ziggo Dome

Fans boos om urenlang wachten op Madonna in Ziggo Dome

AMSTERDAM (ANP) - Op sociale media reageren fans boos en teleurgesteld omdat zij vrijdagavond lang moesten wachten op Madonna. De 65-jarige artiest begon haar optreden in de Ziggo Dome pas tegen 22.30 uur, zo'n anderhalf uur nadat het voorprogramma was afgelopen. Verschillende fans melden dat zij daardoor maar een half uur van het concert konden zien, voordat zij moesten vertrekken om de trein te halen.

Sandra Verbaan, een fan die in de Ziggo Dome zat te wachten, schreef even na 22.00 uur op X "dat dit niet meer goed te maken is. Wat een divagedrag. Mensen die met de trein gekomen zijn, moeten al bijna weg." Het publiek werd onrustig en er klonken fluitconcerten.

"Mijn nichtje heeft haar spaarpotje geleegd voor een kaartje en moest vertrekken na zeven nummers", meldde Asha Promes op X. Op de berichtendienst lieten meer ontevreden fans van zich horen. "Lijkt erop dat ze haar naam beter kan wijzigen in Pardonna", schreef Jan van der Aa. "Duur betalen en dan op tijd naar huis om je laatste vervoer te halen", schreef Irma Koning op Facebook.

Festivalorganisator MOJO waarschuwde fans voor het concert al voor eventuele vertraging. Madonna begint haar concerten de laatste tijd wel vaker later dan gepland.

Uiteindelijk was het optreden van Madonna rond 00.45 uur klaar. Fans die de NS op X vroegen of er een extra late trein werd ingezet, kregen als antwoord dat dit niet meer geregeld kon worden. Dat had de organisator eerder aan moeten vragen.

"Misschien handig om dit morgen anders te doen", stelde Stefan Flierman, doelend op het tweede concert dat de wereldster zaterdagavond in Amsterdam geeft.

Meer uit Binnenland

Slachtoffers Amsterdam lijken willekeurig gekozen

AMSTERDAM (ANP) - De vijf slachtoffers van het steekincident van donderdagmiddag in Amsterdam lijken willekeurig gekozen te zijn, zegt de politie. Het gaat om een 67-jarige vrouw en een 69-jarige man met de Amerikaanse nationaliteit, een 26-jarige man met de Poolse nationaliteit, een 73-jarige vrouw uit België en een 19-jarige vrouw uit Amsterdam.

8 uur geleden
Niet vier maar vijf slachtoffers bij steekincident Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Bij het steekincident in Amsterdam zijn niet vier maar vijf slachtoffers gevallen, meldt de politie. Eerder zei de politie dat het om vier slachtoffers ging.

9 uur geleden
Verdachte steekincident Amsterdam zelf ook gewond

AMSTERDAM (ANP) - De verdachte van het steekincident in het centrum van Amsterdam is zelf een van de vijf mensen die gewond raakten, meldt de politie. "Dit betekent dat er vier slachtoffers zijn."

10 uur geleden
Schoof verwacht binnen paar weken plan 'garantiemacht' Oekraïne

PARIJS (ANP) - Binnen een paar weken ligt er een plan voor het beschermen van Oekraïne na een staakt-het-vuren, verwacht premier Dick Schoof. Dat draait meer en meer om het versterken van het Oekraïense leger, en minder om de aanzienlijke internationale troepenmacht waarvan eerder sprake was.

11 uur geleden
Werkgroep Toeslagenadvocaten wil herstel van uithuisgeplaatsten

DEN HAAG (ANP) - Het rapport over de rol van de toeslagenaffaire bij uithuisgeplaatste kinderen is "ronduit confronterend", vindt advocaat Khadija Bozia, voorzitter van de Werkgroep Toeslagenadvocaten. "Wat nu nodig is, is erkenning van kinderen als zelfstandige gedupeerden, herbeoordeling van maatregelen, en échte ondersteuning. Geen woorden meer. De erkenning is er, nu naar herstel."

11 uur geleden
Amsterdamse driehoek bij elkaar na steekincident

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema, hoofdofficier René de Beukelaer en politiechef Peter Holla zijn bijeen voor overleg nadat er in de buurt van de Dam donderdagmiddag een steekincident is geweest. Dat laat een woordvoerder van Halsema weten. Het is nog niet duidelijk of er een persconferentie georganiseerd wordt.

11 uur geleden
RvdK: rapport uithuisplaatsingen 'bijzonder pijnlijk'

DEN HAAG (ANP) - De Raad voor de Kinderbescherming (RvdK) vindt het "bijzonder pijnlijk om te horen en lezen wat de impact van de kinderopvangtoeslagenaffaire bij de gezinnen en de betrokken kinderen tot op vandaag is". De Raad was donderdag aanwezig bij de presentatie van het rapport van de commissie Toeslagen en Uithuisplaatsingen. De commissie concludeert in dit rapport dat het schandaal rond de kinderopvangtoeslag een grote rol speelde bij de uithuisplaatsing van kinderen uit gedupeerde gezinnen.

11 uur geleden