Fans boos om urenlang wachten op Madonna in Ziggo Dome
AMSTERDAM (ANP) - Op sociale media reageren fans boos en teleurgesteld omdat zij vrijdagavond lang moesten wachten op Madonna. De 65-jarige artiest begon haar optreden in de Ziggo Dome pas tegen 22.30 uur, zo'n anderhalf uur nadat het voorprogramma was afgelopen. Verschillende fans melden dat zij daardoor maar een half uur van het concert konden zien, voordat zij moesten vertrekken om de trein te halen.
Sandra Verbaan, een fan die in de Ziggo Dome zat te wachten, schreef even na 22.00 uur op X "dat dit niet meer goed te maken is. Wat een divagedrag. Mensen die met de trein gekomen zijn, moeten al bijna weg." Het publiek werd onrustig en er klonken fluitconcerten.
"Mijn nichtje heeft haar spaarpotje geleegd voor een kaartje en moest vertrekken na zeven nummers", meldde Asha Promes op X. Op de berichtendienst lieten meer ontevreden fans van zich horen. "Lijkt erop dat ze haar naam beter kan wijzigen in Pardonna", schreef Jan van der Aa. "Duur betalen en dan op tijd naar huis om je laatste vervoer te halen", schreef Irma Koning op Facebook.
Festivalorganisator MOJO waarschuwde fans voor het concert al voor eventuele vertraging. Madonna begint haar concerten de laatste tijd wel vaker later dan gepland.
Uiteindelijk was het optreden van Madonna rond 00.45 uur klaar. Fans die de NS op X vroegen of er een extra late trein werd ingezet, kregen als antwoord dat dit niet meer geregeld kon worden. Dat had de organisator eerder aan moeten vragen.
"Misschien handig om dit morgen anders te doen", stelde Stefan Flierman, doelend op het tweede concert dat de wereldster zaterdagavond in Amsterdam geeft.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Prinses Amalia gaat volgende maand met haar ouders mee naar de Olympische Winterspelen in Italië. De prinses van Oranje vergezelt koning Willem-Alexander en koningin Máxima op 6 februari bij de openingsceremonie en op 7 februari brengt zij met haar ouders een bezoek aan het Olympisch Dorp. Het koningspaar zelf gaat van 5 tot en met 10 februari naar de Spelen.
24 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Nederlandse politie heeft meegewerkt aan het oprollen van een internationale drugsbende waarbij ook Nederlandse burgers betrokken waren. Dat meldt de Europese politie (Europol) woensdag. De bende maakte en verspreidde synthetische drugs.
43 minuten geledenHOUTEN (ANP) - In het weekend kunnen mogelijk de schaatsen aan in het noorden van het land, verwacht Weeronline. Vanaf donderdag wordt het in het noordoosten steeds kouder, met overdag maximaal 1 of 2 graden. In de nachten vriest het licht tot matig. Begin volgende week neemt de kans op "schaatspret" ook in het oosten toe.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nergens in Nederland waren automobilisten vorig jaar zo lang onderweg als in Den Haag. Door drukte duurde een rit van 10 kilometer door de stad gemiddeld zo'n 8 minuten langer dan wanneer het verkeer normaal had doorgestroomd. Dat is een vertraging van 51 procent. Navigatiemaker TomTom heeft dat uitgerekend.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De petitie van journalist Teun van de Keuken om het Nederlands elftal weg te laten blijven van het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico heeft de grens van 100.000 ondertekeningen gepasseerd. De petitie kan sinds afgelopen zaterdag worden ondertekend. "Laat ons land en onze voetballers aan de goede kant van de geschiedenis staan. Hou onze jongens thuis", aldus Van de Keuken.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het demissionaire kabinet stelt dit jaar 23 miljoen euro extra beschikbaar voor energiesteun aan Oekraïne. Dat heeft staatssecretaris Aukje de Vries (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingshulp, VVD) bekendgemaakt tijdens een bezoek aan dat land.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nico Garstman heeft met zijn foto van de rellen op het Haagse Malieveld in september de Nieuwsfoto van het Jaar 2025 gewonnen bij de jaarlijkse verkiezing van Stichting Nieuwsfoto. In de sportcategorie ging de prijs naar ANP-fotograaf Robin van Lonkhuijsen voor zijn foto van shorttrackster Xandra Velzeboer.
16 uur geleden