
Fans ADO Den Haag en Willem II niet welkom in Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Supporters van ADO Den Haag en Willem II zijn dit seizoen niet welkom bij de uitwedstrijd tegen FC Den Bosch. De Bossche vierhoek - de burgemeester, het Openbaar Ministerie, de politie en FC Den Bosch - hebben dat besluit genomen omdat "een deel van de supporters op gespannen voet leeft met elkaar".
"Voetbalwedstrijden horen plaats te vinden in een veilige omgeving en sportieve sfeer. Dit wordt beïnvloed door verschillende organisatie- en veiligheidsmaatregelen en door het gedrag van supporters. De partijen concluderen dat het toelaten van uitpubliek van genoemde clubs daarvoor op dit moment een te groot risico vormt", zo luidt de gedeelde visie.
Het Keuken Kampioen Divisie-duel FC Den Bosch - ADO Den Haag wordt op zondag 26 februari gespeeld en FC Den Bosch - Willem II staat op 2 april op het programma.
"De intentie is om supporters van ADO Den Haag en Willem II in de toekomst weer van harte welkom te heten in de Brabantse hoofdstad en in de thuishaven van FC Den Bosch", aldus de nummer 16 van de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WK voetbal voor clubteams. Het team van trainer Xabi Alonso won in New York in de kwartfinales met 3-2 van de Duitse ploeg Borussia Dortmund. Paris Saint-Germain is in de halve finale de tegenstander.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - Titelverdediger Engeland heeft op het EK in Zwitserland in de eerste groepswedstrijd al een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van bondscoach Sarina Wiegman verloor in Stadion Letzigrund in Zürich met 2-1 van een technisch superieur Frankrijk.
9 uur geledenATLANTA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de halve finale van het WK voor clubteams in de Verenigde Staten bereikt. De winnaar van de Champions League van afgelopen seizoen versloeg in het Mercedes-Benz Stadium in Atlanta Bayern München met 2-0. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten.
12 uur geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben na een moeizame eerste helft overtuigend gewonnen van Wales bij de start van het EK in Zwitserland: 3-0. Vivianne Miedema bewees de Europees kampioen van 2017 vlak voor rust een grote dienst met haar honderdste interlandtreffer. In de tweede helft voetbalde Oranje makkelijker en waren Victoria Pelova en Esmee Brugts trefzeker.
13 uur geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn het EK in Zwitserland begonnen met een overtuigende 3-0-zege op debutant Wales. Vivianne Miedema bracht de ploeg van bondscoach Andries Jonker in Luzern vlak voor rust na een moeizame eerste helft op voorsprong met haar honderdste interlandtreffer. Victoria Pelova en Esmee Brugts scoorden na rust.
13 uur geledenSILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is met zijn 44e poleposition naast Sebastian Vettel gekomen. De Duitser, die evenals Verstappen vier wereldtitels in de Formule 1 won, pakte in zijn jaren bij Red Bull ook 44 keer pole.
13 uur geledenLUZERN (ANP) - Vivianne Miedema heeft met de openingstreffer in het EK-duel met Wales in Luzern (rust: 1-0) haar honderdste interlanddoelpunt gemaakt. De 28-jarige spits is daarmee de zesde Europese voetbalster die deze grens heeft bereikt. Miedema is al sinds 2019 topscorer aller tijden van Oranje.
14 uur geleden