Fanclub Ajax denkt vooral aan slachtoffers van berichten Overmars
AMSTERDAM (ANP) - De officiële supportersvereniging van Ajax wil niet uitgebreid reageren op het vertrek van Marc Overmars. De succesvolle directeur voetbalzaken stapte op nadat duidelijk was geworden dat hij gedurende een langere periode grensoverschrijdende berichten aan meerdere vrouwelijke collega’s had gestuurd.
"We zijn een nette vereniging met 130.000 leden", zegt directeur Fabian Nagtzaam van de grootste fanclub van Ajax. "Voor ons staan er ook nog veel vragen open. Maar we gaan niet speculeren, dat lijkt me zeer ongepast. Onze gedachten zijn nu vooral bij de slachtoffers."
De 48-jarige Overmars was zeer populair bij de aanhang van Ajax. Mede dankzij het goede transferbeleid van de oud-profvoetballer vond de club uit Amsterdam de afgelopen jaren aansluiting bij de Europese subtop.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
5 uur geleden