Fanclub Ajax denkt vooral aan slachtoffers van berichten Overmars
AMSTERDAM (ANP) - De officiële supportersvereniging van Ajax wil niet uitgebreid reageren op het vertrek van Marc Overmars. De succesvolle directeur voetbalzaken stapte op nadat duidelijk was geworden dat hij gedurende een langere periode grensoverschrijdende berichten aan meerdere vrouwelijke collega’s had gestuurd.
"We zijn een nette vereniging met 130.000 leden", zegt directeur Fabian Nagtzaam van de grootste fanclub van Ajax. "Voor ons staan er ook nog veel vragen open. Maar we gaan niet speculeren, dat lijkt me zeer ongepast. Onze gedachten zijn nu vooral bij de slachtoffers."
De 48-jarige Overmars was zeer populair bij de aanhang van Ajax. Mede dankzij het goede transferbeleid van de oud-profvoetballer vond de club uit Amsterdam de afgelopen jaren aansluiting bij de Europese subtop.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
10 minuten geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
4 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
8 uur geleden