Fan West Bromwich opgepakt voor racistisch beledigen Bacuna
BIRMINGHAM (ANP) - De politie in Engeland heeft een 50-jarige supporter van West Bromwich Albion opgepakt die ervan wordt verdacht de Nederlandse voetballer Juninho Bacuna van Birmingham City racistisch te hebben bejegend. Hem wacht in ieder geval een levenslang stadionverbod, meldt de BBC.
Het incident gebeurde zaterdag in het duel tussen beide clubs uit het Championship, het tweede niveau in Engeland. West Bromwich won met 1-0. Bacuna meldde het racisme meteen aan de scheidsrechter. Het was al de tweede keer dit seizoen dat de oud-speler van FC Groningen melding maakte van racistische beledigingen.
West Bromwich had de fans voor de wedstrijd nog gewaarschuwd zich te gedragen. De week ervoor was het helemaal misgegaan in de derby tegen Wolverhampton Wanderers in de FA Cup. Er braken toen heftige vechtpartijen tussen de fans van beide clubs op de tribunes.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
2 uur geleden