Familie vermiste vindt lichaamsdeel onder puin explosie Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Familieleden van een van de vermisten na de explosie van maandagavond in Rotterdam-Zuid hebben woensdagmiddag een lichaamsdeel gevonden onder het puin. Dat vertelden ze aan de daar aanwezige fotograaf van het ANP.
Volgens de fotograaf zijn ongeveer twintig mensen op eigen initiatief gaan zoeken op de plek waar ze vermoedden dat de vermiste zou liggen. De familieleden reageerden zeer emotioneel op de vondst, zegt de fotograaf.
Volgens de fotograaf hebben de mensen gezocht op de plek van een kantoor waar de vermiste werkte. "Ze zochten heel gericht, en wisten precies waar ze moesten kijken", aldus de fotograaf.
Instortingsgevaar
De mensen die zochten zijn door de politie gemaand zich te verwijderen. Volgens de politie is er instortingsgevaar. Dat bemoeilijkt het zoeken naar de vermisten en het vinden van de oorzaak van de explosie.
De Rotterdamse politie zwijgt over het tijdstip waarop het zoeken naar de drie vermisten op de plek van de explosie in Rotterdam-Zuid zal beginnen. "Een groot team van politiemensen is op dit moment hiermee bezig. Hopelijk kunnen we hier later woensdag meer over communiceren", zegt een woordvoerder.
Meer uit Binnenland
ELL (ANP) - Voor het eerst sinds 2020 is sprake van een regionale superhittegolf in Nederland, meldt Weeronline. De temperatuur kwam zaterdag rond 10.00 uur boven de 30 graden uit in het Limburgse Ell en daarmee werd aan de voorwaarde voor een superhittegolf voldaan.
59 minuten geledenHOUTEN (ANP) - Voor de derde dag op rij is het landelijke junirecord voor de hoogste minimumtemperatuur verbroken, meldt Weeronline zaterdag. In Maastricht daalde de temperatuur gedurende het etmaal van vrijdag niet onder de 22,9 graden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal op het WK voetbal is in de nacht van donderdag op vrijdag door zo'n 1,6 miljoen mensen bekeken. Dat blijkt uit voorlopige cijfers van het Nationaal Media Onderzoek (NMO).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Er zijn zaterdagochtend veel hulpdiensten in touw bij een grote brand in een parkeergarage aan de Bas Paauwestraat in Rotterdam-Zuid waarbij vijf auto's zijn uitgebrand. Een deel van het complex met 159 woningen boven de parkeergarage is ontruimd. Ongeveer 150 mensen zijn even elders opgevangen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In een parkeergarage aan de Bas Paauwestraat in Rotterdam-Zuid is een autobrand uitgebroken. De brand is uitslaand en er komt daarbij veel rook vrij, meldt de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Bij een aanrijding tussen een fietser en een auto op de Hereweg in Groningen is een fietser zwaargewond geraakt. De automobilist is na het ongeval doorgereden, meldt de politie.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam mogen zaterdag meerdere evenementen niet doorgaan vanwege de hitte. Het gaat om Nous'klaer Festival in Delfshaven, Buiten Gewoon Festival in Kralingen en I Love Urban in Nesselande. Ook de Kuip Run, die zondag plaats zou vinden, gaat niet door, meldt Feyenoord op de website.
10 uur geleden