Fàbregas maakt na zeven maanden afwezigheid rentree bij Monaco
MONACO (ANP) - Cesc Fàbregas is na zeven maanden afwezigheid terug bij AS Monaco. De 34-jarige Spaanse middenvelder maakt zaterdag zijn rentree in een wedstrijd van het tweede elftal, meldde trainer Philippe Clement dinsdag.
Fàbregas speelde halverwege september zijn laatste wedstrijd. Hij viel toen uit in het Europa League-duel met Sturm Graz. Nadien stond de oud-speler van Arsenal, FC Barcelona en Chelsea aan de kant met een hamstringblessure. In februari maakte Fàbregas in een oefenwedstrijd tegen Brentford al even zijn rentree, maar nauwelijks een week later stond hij wegens een verstuikte enkel alweer aan de kant.
Fàbregas, die met Spanje het WK van 2010 en de EK's van 2008 en 2012 won, heeft nog een contract tot het einde van dit seizoen bij Monaco.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
35 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
36 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
44 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden