Fabinho verlengt contract bij Liverpool tot medio 2026
LIVERPOOL (ANP) - De Braziliaanse middenvelder Fabinho blijft Liverpool trouw. De 27-jarige Zuid-Amerikaan tekende op Anfield bij tot medio 2026. Hij speelt sinds de zomer van 2018 voor de club van verdediger Virgil van Dijk. Fabinho kwam destijds voor circa 50 miljoen euro over van AS Monaco en groeide bij Liverpool uit tot een zeer gewaardeerde kracht, die indien nodig ook als centrale verdediger kan fungeren.
Fabinho speelde tot dusver 122 wedstrijden voor de 'Reds'. Hij reageerde opgetogen op zijn nieuwe contract. "Vanaf het begin van de onderhandelingen was ik positief gestemd. Ik wilde graag blijven bij Liverpool en nu het officieel is afgerond, ben ik heel blij."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
7 uur geleden