FA Cupduel ontsierd door zware gevechten op tribunes
WEST-BROMWICH (ANP/AFP) - De wedstrijd in de Engelse FA Cup tussen West Bromwich Albion en Wolverhampton Wanderers is ontsierd door een massale vechtpartij op de tribunes. Er zijn daarbij ook gewonden gevallen. Het duel uit de vierde ronde van het bekertoernooi lag een half uur stil.
West Bromwich en Wolverhampton zijn rivaliserende clubs uit de West Midlands. Het geweld op de tribunes barstte los nadat Matheus Cunha Wolverhampton op een 2-0-voorsprong had gezet in de 78e minuut. Fans van beide clubs raakten met elkaar slaags in een van de hoeken van het stadion. Er werd ook met vuurwerk en andere voorwerpen gegooid. Supporters renden het veld op om aan het geweld te ontkomen.
De scheidsrechter kon niet anders dan de wedstrijd stilleggen en de voetballers naar de kleedkamer sturen. Verdediger Kyle Bartley van West Bromwich droeg daarbij zijn kind op de armen, die in de buurt van de gevechten op de tribune zat. Pas nadat een grote politiemacht de supporters tot bedaren had gebracht, kon het duel worden hervat. Erik Pieters viel in de slotfase in bij West Bromwich.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian MbappƩ een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
22 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
23 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
23 uur geleden