FA Cupduel ontsierd door zware gevechten op tribunes
WEST-BROMWICH (ANP/AFP) - De wedstrijd in de Engelse FA Cup tussen West Bromwich Albion en Wolverhampton Wanderers is ontsierd door een massale vechtpartij op de tribunes. Er zijn daarbij ook gewonden gevallen. Het duel uit de vierde ronde van het bekertoernooi lag een half uur stil.
West Bromwich en Wolverhampton zijn rivaliserende clubs uit de West Midlands. Het geweld op de tribunes barstte los nadat Matheus Cunha Wolverhampton op een 2-0-voorsprong had gezet in de 78e minuut. Fans van beide clubs raakten met elkaar slaags in een van de hoeken van het stadion. Er werd ook met vuurwerk en andere voorwerpen gegooid. Supporters renden het veld op om aan het geweld te ontkomen.
De scheidsrechter kon niet anders dan de wedstrijd stilleggen en de voetballers naar de kleedkamer sturen. Verdediger Kyle Bartley van West Bromwich droeg daarbij zijn kind op de armen, die in de buurt van de gevechten op de tribune zat. Pas nadat een grote politiemacht de supporters tot bedaren had gebracht, kon het duel worden hervat. Erik Pieters viel in de slotfase in bij West Bromwich.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
12 uur geleden