F1-coureur Vettel zou ja zeggen tegen aanbod van Red Bull
SPIELBERG (ANP) - Autocoureur Sebastian Vettel zou ja zeggen, mocht hij na dit seizoen een aanbod krijgen van Red Bull om voor dat team te gaan racen. De 33-jarige Duitser, die van 2010 tot en met 2013 de wereldtitel in de Formule 1 pakte met Red Bull, moet na het huidige seizoen weg bij Ferrari en heeft nog geen nieuw team.
"Ik ken het team heel goed uit het verleden en ik heb nog weleens contact met heel wat mensen daar", zei Vettel op de officiële Formule 1-website over Red Bull. "Ik weet dat ze heel sterk zijn en een wagen hebben waarin je races kunt winnen, dus dat zou zeker interessant zijn." Op de vraag of hij een aanbod zou accepteren zei hij: "Ik doe mee om te winnen, dus waarschijnlijk ja".
Red Bull heeft echter al laten weten dat er bij het team geen plek is voor de Duitser. "We zijn bezet met Alexander Albon en ook tevreden over hem. Albon is voor de helft Thais en Red Bull is ook voor 51 procent in het bezit van Thai", had topadviseur Helmut Marko van Red Bull al gezegd tegen het vakblad Auto, Motor Sport.
Verstappen ziet een overgang van Vettel ook niet als waarschijnlijk. "Ik denk dat het team op dit moment heel tevreden is met ons beiden en ik ben heel blij met Alex als teamgenoot. Hij is heel snel, ik denk niet dat er redenen zijn om te veranderen en ik denk dat teambaas Christian Horner en Helmut Marko dat kunnen beamen."
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun doorgedrongen tot de halve finales van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko-Pomorska Arena met gemak haar serie in een tijd van 51,48. De halve finales zijn vrijdagavond.
3 minuten geledenMILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.
3 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.
16 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.
17 uur geledenTORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."
19 uur geleden