Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

F1-coureur Stroll verlengt contract bij Aston Martin

F1-coureur Stroll verlengt contract bij Aston Martin

DADFORD (ANP/DPA) - Autocoureur Lance Stroll heeft zijn contract verlengd bij het Formule 1-team van Aston Martin. Dat heeft de renstal donderdag bekendgemaakt in aanloop naar de GP van Oostenrijk van komend weekend. De 25-jarige Canadees blijft minimaal nog een jaar, verdere contractdetails zijn niet bekendgemaakt.

Daarmee is Aston Martin nog even zeker van de diensten van Stroll en zijn teamgenoot Fernando Alonso. De 42-jarige Spanjaard, tweevoudig wereldkampioen in de koningsklasse, blijft ook. Hij verlengde tot eind 2026.

Stroll, zoon van miljardair Lawrence Stroll, rijdt sinds 2021 voor Aston Martin. Momenteel staat hij elfde in het F1-klassement, met 17 punten. Hij won nog nooit een grand prix.

Eerder op de dag maakte het team van Alpine ook bekend verder te gaan met de Franse coureur Pierre Gasly. Alpine is nog wel bezig met de invulling van het tweede stoeltje. Mick Schumacher wordt genoemd als kandidaat voor de vacante plek in het raceteam.

Meer uit Sport

Langlaufer Klaebo evenaart met goud succesvolste winterolympiërs

TESERO (ANP) - Langlaufer Johannes Høsflot Klaebo heeft zijn achtste gouden medaille op de Winterspelen gewonnen en evenaart daarmee de meest succesvolle winterolympiërs ooit. Hij heeft nu evenveel goud als zijn landgenoten Marit Bjørgen (langlaufen), Ole Einar Bjørndalen (biatlon) en Bjørn Dæhlie (langlaufen). Wel hebben die drie meer zilveren medailles.

29 minuten geleden
Oekraïense skeletonner hoopvol na hoorzitting sporttribunaal

MILAAN (ANP/RTR/DPA) - De Oekraïense skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj heeft een positief gevoel over de uitkomst van een hoorzitting over zijn olympische deelname bij het internationale sporttribunaal CAS. Het IOC diskwalificeerde Jeraskevitsj donderdag vanwege de helm die hij droeg met daarop in de oorlog met Rusland omgekomen Oekraïense sporters.

1 uur geleden
Shorttrackster Fontana evenaart Wüst met dertiende medaille

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Arianna Fontana heeft donderdag met haar zilveren medaille op de 500 meter Ireen Wüst geëvenaard op de lijst van winterolympiërs met de meeste medailles. Achter Xandra Velzeboer haalde de Italiaanse haar dertiende medaille op haar zesde Winterspelen. Wel won Wüst vaker goud.

1 uur geleden
TeamNL loopt ondanks twee keer goud nog twee medailles achter

MILAAN (ANP) - Nederland heeft na zes dagen twee medailles minder dan bij de vorige Winterspelen van 2022 in Beijing. Shorttrackers Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout zorgden donderdag met hun zeges op respectievelijk de 500 en 1000 meter ervoor dat TeamNL een flinke inhaalslag maakte.

2 uur geleden
Xandra Velzeboer draagt medaille ook op aan zus Michelle

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer straalde na haar gouden medaille op de 500 meter bij de Spelen in Milaan. De olympisch kampioene had na afloop van haar race ook oog voor haar jongere zus Michelle, die genoegen moest nemen met de derde plaats in de B-finale. "Zonder haar had ik dit niet gekund. Deze medaille is ook van haar."

3 uur geleden
Van 't Wout merkte frustratie bij broer Jens richting gouden race

MILAAN (ANP) - Melle van 't Wout merkte dit seizoen frustratie bij zijn jongere broer Jens richting de Olympische Spelen. Dat vertelde de shorttracker na de gouden race op de 1000 meter bij de Olympische Spelen in Milaan.

5 uur geleden
Van 't Wout voelde 'soort paniek' bij concurrent Dandjinou

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout voelde in de olympische finale "een soort paniek" bij William Dandjinou, zijn grote concurrent uit Canada. "Ik heb vaak een soort halve inhaalacties bij hem gedaan en dan werd het niets. Ik dacht nu: ik moet het gewoon proberen. Of ik haal hem in of ik eindig als laatste. Gelukkig pakte het goed uit", vertelde de 24-jarige Nederlander met de gouden medaille om zijn nek in de Milano Ice Skating Arena.

14 uur geleden