F1-coureur Stroll verlengt contract bij Aston Martin
DADFORD (ANP/DPA) - Autocoureur Lance Stroll heeft zijn contract verlengd bij het Formule 1-team van Aston Martin. Dat heeft de renstal donderdag bekendgemaakt in aanloop naar de GP van Oostenrijk van komend weekend. De 25-jarige Canadees blijft minimaal nog een jaar, verdere contractdetails zijn niet bekendgemaakt.
Daarmee is Aston Martin nog even zeker van de diensten van Stroll en zijn teamgenoot Fernando Alonso. De 42-jarige Spanjaard, tweevoudig wereldkampioen in de koningsklasse, blijft ook. Hij verlengde tot eind 2026.
Stroll, zoon van miljardair Lawrence Stroll, rijdt sinds 2021 voor Aston Martin. Momenteel staat hij elfde in het F1-klassement, met 17 punten. Hij won nog nooit een grand prix.
Eerder op de dag maakte het team van Alpine ook bekend verder te gaan met de Franse coureur Pierre Gasly. Alpine is nog wel bezig met de invulling van het tweede stoeltje. Mick Schumacher wordt genoemd als kandidaat voor de vacante plek in het raceteam.
Meer uit Sport
GENÈVE (ANP) - Lorena Wiebes vreest dat het maandag heel moeilijk wordt om haar gele trui in de Tour de France Femmes te verdedigen. "Het zal heel lastig worden, maar we gaan het proberen", zei de 27-jarige sprintster van SD Worx - Protime in Genève nadat ze de tweede etappe in de Tour de France Femmes wist te winnen.
6 uur geledenGENÈVE (ANP) - Lorena Wiebes is in de sprint een klasse apart. De 27-jarige renster van SD Worx - Protime was zondag in het Zwitserse Genève opnieuw de snelste van alle deelneemsters aan de Tour de France. Wiebes rijdt maandag voor de tweede dag op rij in de gele trui in de Ronde van Frankrijk.
6 uur geledenGENÈVE (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De renster van SD Worx - Protime was in de gele leiderstrui in de straten van Genève wederom de snelste in een massasprint. Wiebes behoudt de leiding in het klassement en voert ook het puntenklassement om de groene trui aan.
7 uur geledenRØDOVRE (ANP) - Wielrenner Wout van Aert heeft bij zijn rentree na blessureleed de Ronde van Denemarken gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike won de eerste drie etappes van de vijfdaagse ronde. De Deen Rasmus Søjberg Pedersen won zondag de slotrit.
9 uur geledenAIGLE (ANP) - De tweede etappe van de Tour de France Femmes is zondag in het Zwitserse Aigle van start gegaan. Lorena Wiebes (27) rijdt in de gele leiderstrui in de rit over 147,9 kilometer naar Genève. De Nederlandse sprintster van SD Worx - Protime won zaterdag de openingsetappe van de Ronde van Frankrijk in Lausanne.
10 uur geledenTOKIO (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben in de Women's Series het toernooi van Tokio gewonnen. Het is de derde zege van het seizoen voor Nederland. In de finale werd in de nacht van zaterdag op zondag het Japanse team Mitsubishi Electric met 21-16 verslagen. Ilse Kuijt werd verkozen tot beste speelster (MVP) van het toernooi, ze maakte vier tweepunters in de finale.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Jermain Grünberg (25) heeft in Rotterdam de vierde en laatste kwalificatie voor de EK gewonnen. De Tilburger kwam na zijn rondgang langs de zes toestellen tot 78,834 punten en hield daarmee Jordi Hagenaar (78,350) achter zich. Gijs Franken eindigde als derde (73,917).
1 dag geleden