F1-coureur Stroll verlengt contract bij Aston Martin
DADFORD (ANP/DPA) - Autocoureur Lance Stroll heeft zijn contract verlengd bij het Formule 1-team van Aston Martin. Dat heeft de renstal donderdag bekendgemaakt in aanloop naar de GP van Oostenrijk van komend weekend. De 25-jarige Canadees blijft minimaal nog een jaar, verdere contractdetails zijn niet bekendgemaakt.
Daarmee is Aston Martin nog even zeker van de diensten van Stroll en zijn teamgenoot Fernando Alonso. De 42-jarige Spanjaard, tweevoudig wereldkampioen in de koningsklasse, blijft ook. Hij verlengde tot eind 2026.
Stroll, zoon van miljardair Lawrence Stroll, rijdt sinds 2021 voor Aston Martin. Momenteel staat hij elfde in het F1-klassement, met 17 punten. Hij won nog nooit een grand prix.
Eerder op de dag maakte het team van Alpine ook bekend verder te gaan met de Franse coureur Pierre Gasly. Alpine is nog wel bezig met de invulling van het tweede stoeltje. Mick Schumacher wordt genoemd als kandidaat voor de vacante plek in het raceteam.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft op de Olympische Spelen op de 500 meter zijn tweede zilveren medaille veroverd. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 33,88 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in 33,77. Laurent Dubreuil uit Canada eindigde met 34,26 als derde.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De als eerste geplaatste Alex De Minaur heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Rotterdam. De Australiër klopte bij de laatste vier de Fransman Ugo Humbert, de nummer 36 van de wereld: 6-4 6-3. Het betekent zijn derde finaleplaats op rij in Rotterdam.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben zich op de Olympische Spelen in Milaan geplaatst voor de halve finales op de ploegenachtervolging. Het team met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kwam tot 2.55,65 en dat was goed voor de derde tijd. Nederland neemt het in de halve finale op tegen Japan.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Kunstrijders Daria Danilova en Michel Tsiba denken bij hun debuut op de Olympische Spelen een goede kans te maken om ook de vrije kür te mogen schaatsen. Het Nederlandse koppel moet daarvoor zondag bij de korte kür bij de eerste zestien eindigen. Er doen in de Milano Ice Skating Arena negentien paren mee.
4 uur geledenBORMIO (ANP) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft een historische medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina veroverd. Hij bezorgde Brazilië de eerste medaille ooit op de Winterspelen. Pinheiro Braathen won het goud op de reuzenslalom.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Stijn van de Bunt doet zondag op de Olympische Spelen mee aan de ploegenachtervolging. Bondscoach Rintje Ritsma geeft hem in de kwartfinale de voorkeur boven Jorrit Bergsma, die vrijdag een bronzen medaille behaalde op de 10.000 meter. Chris Huizinga en Marcel Bosker zijn de andere twee Oranje-rijders, meldt sportkoepel NOC*NSF.
9 uur geleden