Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

F1-coureur Ricciardo bereid tot loonoffer bij Renault

F1-coureur Ricciardo bereid tot loonoffer bij Renault

PARIJS (ANP/RTR) - De Australische Formule 1-coureur Daniel Ricciardo is bereid om een deel van zijn vorstelijke salaris bij Renault in te leveren vanwege de coronacrisis. Dat heeft teambaas Cyril Abiteboul van de Franse renstal bekendgemaakt. Ricciardo, oud-ploeggenoot van Max Verstappen bij Red Bull, zou naar verluidt jaarlijks 25 miljoen dollar opstrijken bij Renault.

"We hebben daarover met elkaar gesproken. Ik kan bevestigen dat hij met minder salaris genoegen neemt", liet Abiteboul weten.

De Franse autofabrikant stuurde eerder al het grootste deel van het F1-personeel in de Enstone-fabriek in Engeland met verlof om kosten te besparen. Daardoor kan Renault een beroep doen op een regeling van de Britse overheid, die garandeert dat werknemers 80 procent van hun salaris behouden tot een maximum van 2500 Engelse pond per maand (ongeveer 2850 euro).

F1-team Haas

De coureurs Kevin Magnussen en Romain Grosjean van het Amerikaanse F1-team Haas hebben ook al ingestemd met een loonsverlaging.

De koningsklasse van de autosport ligt stil sinds 15 maart en de eerste negen races van het seizoen zijn afgelast of uitgesteld. Ook de eerstvolgende GP op 28 juni in Frankrijk gaat waarschijnlijk niet door.

Meer uit Sport

Zverev na eerste grandslamzege: eindelijk een gelukkig einde

PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.

4 uur geleden
3x3-basketbalsters winnen brons bij WK in Warschau

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.

4 uur geleden
Zverev wint voor het eerst grandslamtoernooi op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.

5 uur geleden
Italiaan Antonelli jongste winnaar in GP van Monaco in Formule 1

MONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.

5 uur geleden
Spaanse golfer Chacarra schrijft KLM Open op zijn naam

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.

6 uur geleden
Verstappen opgelucht dat coureurs hem niet raakten bij start

MONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.

7 uur geleden
3x3-basketbalsters lopen WK-finale mis na verlies tegen Australië

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.

7 uur geleden