Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

F1-coureur Ricciardo bereid tot loonoffer bij Renault

F1-coureur Ricciardo bereid tot loonoffer bij Renault

PARIJS (ANP/RTR) - De Australische Formule 1-coureur Daniel Ricciardo is bereid om een deel van zijn vorstelijke salaris bij Renault in te leveren vanwege de coronacrisis. Dat heeft teambaas Cyril Abiteboul van de Franse renstal bekendgemaakt. Ricciardo, oud-ploeggenoot van Max Verstappen bij Red Bull, zou naar verluidt jaarlijks 25 miljoen dollar opstrijken bij Renault.

"We hebben daarover met elkaar gesproken. Ik kan bevestigen dat hij met minder salaris genoegen neemt", liet Abiteboul weten.

De Franse autofabrikant stuurde eerder al het grootste deel van het F1-personeel in de Enstone-fabriek in Engeland met verlof om kosten te besparen. Daardoor kan Renault een beroep doen op een regeling van de Britse overheid, die garandeert dat werknemers 80 procent van hun salaris behouden tot een maximum van 2500 Engelse pond per maand (ongeveer 2850 euro).

F1-team Haas

De coureurs Kevin Magnussen en Romain Grosjean van het Amerikaanse F1-team Haas hebben ook al ingestemd met een loonsverlaging.

De koningsklasse van de autosport ligt stil sinds 15 maart en de eerste negen races van het seizoen zijn afgelast of uitgesteld. Ook de eerstvolgende GP op 28 juni in Frankrijk gaat waarschijnlijk niet door.

Meer uit Sport

Schulting hoort maandag of ze als shorttrackster naar Spelen mag

LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.

5 uur geleden
Oprichter Djokovic stapt uit spelersbond PTPA

BELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.

5 uur geleden
Wawrinka hoopt op wildcard voor zijn laatste Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.

7 uur geleden
Van der Poel wint in Zonhoven zijn negende veldrit dit seizoen

ZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.

11 uur geleden
Schulting bewijst zich op NK shorttrack met titel op 1500 meter

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij het NK shorttrack de titel veroverd op de 1500 meter. De drievoudig olympisch kampioene duwde haar schaats in de Elfstedenhal in Leeuwarden net wat eerder over de finish dan Michelle Velzeboer, die nagenoeg de hele race op kop reed.

11 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout wint op NK opnieuw alle afstanden

LEEUWARDEN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij het NK opnieuw alle afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de Elfstedenhal in Leeuwarden de snelste op de 1000 meter. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam. Vorig jaar won Van 't Wout ook alle drie de afstanden.

12 uur geleden
Nederlandse tennissers verliezen in United Cup ruim van Duitsland

SYDNEY (ANP/DPA) - De Nederlandse tennissers zijn de United Cup, het toernooi voor gemengde landenteams, begonnen met een ruime nederlaag. Duitsland was in Sydney met 3-0 te sterk.

19 uur geleden