Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

F-Side blijft leeg bij thuiswedstrijden Ajax

F-Side blijft leeg bij thuiswedstrijden Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het in de eerste thuiswedstrijden van het nieuwe seizoen doen zonder steun van de F-Side. Het vak in de Johan Cruijff ArenA waar de harde kern zit en staat, op de eerste ring van de zuidzijde van het stadion, blijft voorlopig leeg. Normaal gesproken biedt de F-Side plek aan 5000 seizoenkaarthouders, maar die mogen als gevolg van de coronaregels lang niet allemaal tegelijk naar binnen.

Alle groeperingen op de F-Side hebben afgesproken dat ze alleen naar het stadion komen als ze allemaal mogen komen. "Dit is niet zozeer een statement richting Ajax of de gemeente Amsterdam, maar heeft te maken met het logische feit dat wij niet willen dat er voor ons gekozen wordt wie er wel en wie er niet bij mogen zijn", staat in een verklaring.

Ajax stuurt alle seizoenkaarthouders binnenkort een mail met de vraag of ze de komende tijd wel of niet naar wedstrijden willen komen. Het is nog niet precies duidelijk hoeveel toeschouwers de ArenA in mogen.

Meer uit Voetbal

Ajacied Dolberg langere tijd aan de kant door blessure bij Denen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.

8 minuten geleden
KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

1 uur geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

1 uur geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

2 uur geleden
Brobbey hoopt topvorm bij Sunderland mee te nemen naar Oranje

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey wil zich de komende weken manifesteren als de eerste spits van Oranje. Met zijn drie doelpunten in de uitwedstrijd tegen Manchester City van zondag lijkt bondscoach Xavi Hernández nauwelijks nog om de aanvaller van Sunderland heen te kunnen.

2 uur geleden
Duitse voetbalbond: voorstel Infantino doorzichtige manoeuvre

FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Voorzitter Bernd Neuendorf van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino een "doorzichtige manoeuvre" genoemd. Volgens Neuendorf wil Infantino zo zijn herverkiezing veiligstellen, zei hij in reactie op een vraag van het Duitse persbureau dpa.

3 uur geleden
Verdediger Timber slaat ook tweede training Oranje over

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber doet donderdag naar alle waarschijnlijkheid niet mee in de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Duitsland in de Nations League. De verdediger ontbrak dinsdag op het trainingsveld in Zeist. Maandag deed Timber ook al niet mee aan de eerste oefensessie onder leiding van de nieuwe bondscoach Xavi Hérnandez. Toen zat hij aan de rand van het trainingsveld op een hometrainer.

3 uur geleden