
EyeWish en Pearle openen weer volledig de deuren
AMSTERDAM (ANP) - De winkels van optiekketens EyeWish en Pearle gaan vanaf maandag weer volledig open. Dat melden de twee bedrijven in een advertentie in NRC. Klanten kunnen er dan ook weer heen voor oogmetingen.
"We hebben onze winkels ingericht volgens strikte richtlijnen en protocollen die we hebben opgesteld met onze branchevereniging UFON", staat in de advertentie. "Veilig en verantwoord. Zodat we de gezondheid van onze klanten én medewerkers kunnen blijven waarborgen." Nog niet alle zaken zijn vanaf maandag gelijk open, maar "elke dag komen er meer winkels bij".
Optiekconcern GrandVision, de uitbater van EyeWish en Pearle, sloot in maart een groot deel van zijn winkels door de uitbraak van het coronavirus. Klanten konden daarna wel op afspraak bij de brillenwinkels terecht.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De wereldwijde cacaocrisis lijkt richting een einde te gaan, nu betere oogsten in Zuid-Amerika en een afnemende vraag voor het tweede jaar op rij voor een cacao-overschot lijken te zorgen. Dat concludeert persbureau Bloomberg na gesprekken met analisten en handelaren.
42 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland heeft in de eerste helft van dit jaar meer goederen verhandeld. De waarde van alle export lag 1,9 procent hoger vergeleken met de eerste zes maanden van 2024. De importwaarde groeide met 2 procent, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met verliezen gesloten. Beleggers verwerkten onder andere een toespraak van Federal Reserve-voorzitter Jerome Powell. Hij waarschuwde dat er nog altijd een risico bestaat dat een te sterke verlaging van de rente de inflatie te veel aanjaagt.
10 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Wereldbank verleent Argentinië sneller financiële hulp, maakt het instituut uit Washington bekend. De bank voor ontwikkelingssamenwerking wil de komende maanden 4 miljard dollar inzetten voor het Zuid-Amerikaanse land, dat kampt met een snelle waardedaling van de nationale munt en staatsobligaties.
10 uur geledenWARWICK (ANP) - Het blijft risicovol om de rente te verlagen in de Verenigde Staten, omdat dit de inflatie te sterk kan aanjagen. Daarvoor waarschuwde Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve, in een toespraak in de staat Rhode Island. Tegelijkertijd benadrukte hij dat de Amerikaanse arbeidsmarkt zwakker is geworden, wat juist weer een reden kan zijn om de economie te stimuleren met lagere leenkosten.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Revolut investeert de komende vijf jaar 11,5 miljard euro, maakt de onlinebank bekend. Het Brits-Litouwse bedrijf steekt onder andere geld in de uitbreiding naar dertig nieuwe landen.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De aandelenkoersen op het Damrak gingen dinsdag opnieuw over een breed front omhoog, ondanks een omzetwaarschuwing van chiptoeleverancier ASMI. Het bedrijf werd negatiever over de inkomsten in de tweede jaarhelft door een zwakker dan verwachte vraag.
14 uur geleden