Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Extra uitzendingen bij NOS in aanloop naar halve finale EK

Extra uitzendingen bij NOS in aanloop naar halve finale EK

HILVERSUM (ANP) - De NOS komt met extra uitzendingen in aanloop naar de halve finale van het EK voetbal. Zo wordt dinsdagavond de persconferentie met bondscoach Ronald Koeman uitgezonden en brengt de NOS woensdag de hele dag "het laatste Oranjenieuws", meldt de omroep.

Op de website van de NOS worden de hele dag updates gegeven. Tijdens de Tour de France-etappe op NPO 1 vanaf 12.25 uur wordt geregeld geschakeld naar presentator Gert van 't Hof met de laatste updates vanuit Dortmund. Ook op NPO Radio 1 wordt geregeld geschakeld.

De voorbeschouwing van de wedstrijd tussen Nederland en Engeland begint woensdagavond om 20.00 uur. Oud-voetballers en analisten Pierre van Hooijdonk en Rafael van der Vaart blikken vooruit op de wedstrijd, verslaggever Jeroen Stekelenburg interviewt voorafgaand aan de wedstrijd Koeman. Stekelenburg staat ook bij voormalig doelman en EK-winnaar Hans van Breukelen op de middenstip van het veld voor het laatste woord voorafgaand aan de halve finale.

De NOS schaalt verder op in de programmering als Nederland de finale bereikt.

Meer uit Binnenland

Opnieuw storingen en vertragingen op het spoor door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterweer zijn zondag meerdere treinen verstoord of vertraagd. Een woordvoerster van ProRail zegt dat de wissels net als zaterdag kunnen vastlopen door de sneeuw.

2 uur geleden
Code geel om gladheid zeker tot dinsdagochtend

DE BILT (ANP) - De code geel voor het hele land wegens gladheid blijft gelden tot dinsdagochtend. Aanvankelijk meldde het KNMI dat de waarschuwing tot 05.00 uur zou duren, maar inmiddels is de code geel tot dinsdag 10.00 uur van kracht. Het KNMI waarschuwt het verkeer voor gladde wegen door de talrijke buien met kans op hagel en natte sneeuw. Landinwaarts kan de sneeuw blijven liggen.

3 uur geleden
Weeronline: al 10.592 dagen wachten op Elfstedentocht

HOUTEN (ANP) - Er is na 29 jaar nog steeds geen zicht op een nieuwe Elfstedentocht. Inmiddels zijn er 10.592 dagen verstreken sinds de laatste tocht, op 4 januari 1997, heeft Weeronline berekend.

4 uur geleden
KLM vliegt zondag van en naar Curaçao, Aruba en Bonaire

N i e u w bericht, meer informatie over Corendon in 4e alinea.

7 uur geleden
Minister: Curaçao heeft voorraad voedsel en medicijnen

WILLEMSTAD (ANP) - "Curaçao zit niet in een crisis door de Amerikaanse aanval op Venezuela." Dat zei minister Roderick Middelhof (Economische Ontwikkeling en Toerisme) zaterdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie.

16 uur geleden
NOS komt ook zondagochtend met extra journaals over Venezuela

HILVERSUM (ANP) - De NOS zendt ook zondagochtend extra edities uit van het NOS Journaal vanwege de aanval van de VS op Venezuela. Dat meldt de NPO zaterdagmiddag. Om 09.00 uur, 10.00 uur en 11.00 uur zijn er op NPO 1 extra journaaluitzendingen te zien.

18 uur geleden
Persconferentie Trump live te volgen bij NOS en RTL

HILVERSUM (ANP) - De NOS en RTL gaan zaterdagmiddag opnieuw live wanneer de Amerikaanse president Donald Trump naar verwachting een persconferentie geeft over de ontwikkelingen in Venezuela. Dat laten de NPO en RTL weten.

18 uur geleden