Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Extra uitzendingen bij NOS in aanloop naar halve finale EK

Extra uitzendingen bij NOS in aanloop naar halve finale EK

HILVERSUM (ANP) - De NOS komt met extra uitzendingen in aanloop naar de halve finale van het EK voetbal. Zo wordt dinsdagavond de persconferentie met bondscoach Ronald Koeman uitgezonden en brengt de NOS woensdag de hele dag "het laatste Oranjenieuws", meldt de omroep.

Op de website van de NOS worden de hele dag updates gegeven. Tijdens de Tour de France-etappe op NPO 1 vanaf 12.25 uur wordt geregeld geschakeld naar presentator Gert van 't Hof met de laatste updates vanuit Dortmund. Ook op NPO Radio 1 wordt geregeld geschakeld.

De voorbeschouwing van de wedstrijd tussen Nederland en Engeland begint woensdagavond om 20.00 uur. Oud-voetballers en analisten Pierre van Hooijdonk en Rafael van der Vaart blikken vooruit op de wedstrijd, verslaggever Jeroen Stekelenburg interviewt voorafgaand aan de wedstrijd Koeman. Stekelenburg staat ook bij voormalig doelman en EK-winnaar Hans van Breukelen op de middenstip van het veld voor het laatste woord voorafgaand aan de halve finale.

De NOS schaalt verder op in de programmering als Nederland de finale bereikt.

Meer uit Binnenland

Arrestatie na vondst overleden persoon in woning Zaltbommel

ZALTBOMMEL (ANP) - In het Gelderse Zaltbommel is in de nacht van maandag op dinsdag rond 01.15 uur een overleden persoon aangetroffen, meldt de politie Gelderland op X. Het slachtoffer werd gevonden in een woning aan de Wichard van Pondlaan. "Hulp mocht helaas niet meer baten", aldus de politie.

1 uur geleden
Onderzoek: zorgelijke groei kankerdiagnoses bij alleroudsten

DEN HAAG (ANP) - Het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL) waarschuwt voor veel meer kankerdiagnoses bij 80-plussers in de nabije toekomst. Onderzoek van het IKNL en het Erasmus MC voorspelt een jaarlijkse groei van 5 procent. Tussen 1989 en 2019 was dat nog 2,7 procent.

1 uur geleden
Bestuurder auto aanrijding Nunspeet is vrouw, ze is lichtgewond

NUNSPEET (ANP) - De bestuurder van de auto die inreed op een groep mensen in Nunspeet is een 56-jarige vrouw uit de Gelderse plaats, meldt de politie. Zij is lichtgewond geraakt.

7 uur geleden
Politie gaat niet uit van opzet bij ongeluk Nunspeet, 9 gewonden

NUNSPEET (ANP) - Bij het ongeluk in Nunspeet waarbij een auto inreed op een groep mensen, lijkt vooralsnog geen opzet in het spel te zijn, meldt de politie. "Maar daar doen we nog onderzoek naar", aldus de politie op X.

8 uur geleden
Ruim 10 miljoen euro opgehaald na vierde dag 3FM Serious Request 

DEN BOSCH (ANP) - Na de vierde actiedag van 3FM Serious Request staat de teller op 10.135.897 euro. Dat is maandagavond bekendgemaakt op NPO 3FM. Nog nooit eerder werd op de vierde dag zoveel geld opgehaald.

8 uur geleden
Auto reed in op groep mensen in Nunspeet, zeker vijf gewonden

NUNSPEET (ANP) - Het ernstige ongeluk in Nunspeet waarbij meerdere mensen gewond zijn geraakt, is veroorzaakt door een auto die op een groep mensen inreed. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

9 uur geleden
Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk in Nunspeet

NUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.

9 uur geleden