Extra uitzendingen bij NOS in aanloop naar halve finale EK
HILVERSUM (ANP) - De NOS komt met extra uitzendingen in aanloop naar de halve finale van het EK voetbal. Zo wordt dinsdagavond de persconferentie met bondscoach Ronald Koeman uitgezonden en brengt de NOS woensdag de hele dag "het laatste Oranjenieuws", meldt de omroep.
Op de website van de NOS worden de hele dag updates gegeven. Tijdens de Tour de France-etappe op NPO 1 vanaf 12.25 uur wordt geregeld geschakeld naar presentator Gert van 't Hof met de laatste updates vanuit Dortmund. Ook op NPO Radio 1 wordt geregeld geschakeld.
De voorbeschouwing van de wedstrijd tussen Nederland en Engeland begint woensdagavond om 20.00 uur. Oud-voetballers en analisten Pierre van Hooijdonk en Rafael van der Vaart blikken vooruit op de wedstrijd, verslaggever Jeroen Stekelenburg interviewt voorafgaand aan de wedstrijd Koeman. Stekelenburg staat ook bij voormalig doelman en EK-winnaar Hans van Breukelen op de middenstip van het veld voor het laatste woord voorafgaand aan de halve finale.
De NOS schaalt verder op in de programmering als Nederland de finale bereikt.
Meer uit Binnenland
HILVERSUM (ANP) - Alle problemen op het spoor door het winterweer zorgden ervoor dat de NS-app vorige week maandag 28 miljoen keer werd geraadpleegd. Nooit eerder waren er zoveel bezoekers in de app, wat voor technische problemen zorgde, zei NS-directeur Wouter Koolmees maandagavond aan tafel bij Pauw & De Wit. "De vorige piek was bij de stakingen vorige zomer, toen 12 miljoen reizigers de app raadpleegden", aldus Koolmees.
4 uur geledenCASABLANCA (ANP) - Twee Nederlanders die in 2017 een vergismoord pleegden in Marrakech hebben opnieuw de doodstraf opgelegd gekregen. Daartoe besliste het Hof van Beroep in Casablanca, bevestigt advocaat Bob Kaarls van het duo na berichtgeving van De Telegraaf. Bij de vergismoord kwam de zoon van een rechter om het leven.
4 uur geledenDE BILT (ANP) - In het noorden van het land kan het maandagavond en dinsdagochtend plaatselijk erg mistig zijn. Het KNMI heeft voor Friesland, de Waddeneilanden en het IJsselmeergebied code geel afgegeven. Volgens het weerinstituut kan het zicht lokaal afnemen tot minder dan 200 meter.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - "De internationale rechtsorde staat onder druk en conflicten elders in de wereld hebben ook in Nederland grote impact." Dat zei koning Willem-Alexander maandag in zijn toespraak tijdens de nieuwjaarsontvangst voor Nederlandse genodigden in het Koninklijk Paleis Amsterdam.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De man die werd aangehouden nadat hij in zijn woning in Rotterdam-Zuid onderdak had geboden aan de vermiste Wendy (10) is maandag weer vrijgelaten. Dat meldt de politie. Het gaat om een 69-jarige man, die werd aangehouden op verdenking van het onttrekken aan het bevoegd gezag. Die verdenking blijft staan. Het is verboden onderdak te bieden aan een minderjarige zonder toestemming van de ouders.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ruim 13.000 mensen vroegen vorige week geld terug bij de NS na vertragingen door wisselstoringen. Dat is drie tot vier keer zoveel als het normale aantal, meldt een woordvoerder. De meeste aanvragen werden gedaan op maandag, zo'n 8000.
10 uur geledenHEEMSKERK (ANP) - De politie heeft afgelopen vrijdag de vermoedelijke opdrachtgever aangehouden van de explosies die in 2024 en 2025 plaatsvonden bij het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk. Het gaat om een 34-jarige man uit Heemskerk, meldt de politie maandag. Hij is inmiddels voorgeleid aan de rechter-commissaris, die heeft besloten dat de verdachte langer vast blijft zitten.
10 uur geleden