Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Extra politiecontroles in Vlissingen na schietincidenten

Extra politiecontroles in Vlissingen na schietincidenten

VLISSINGEN (ANP) - De politie gaat extra controles uitvoeren in en rond het Middengebied in Vlissingen, na meerdere schietincidenten. Deze week werd er op verschillende plaatsen in de stad geschoten. Dat gebeurde binnen één etmaal. Ook was er een steekincident.

Het politieonderzoek naar de incidenten is nog bezig, maar kost tijd omdat er veel camerabeelden te bekijken zijn. Het is volgens de burgemeester, politie en het Openbaar Ministerie nodig dat er al op korte termijn extra maatregelen worden genomen in het gebied. Er zullen extra politiecontroles zijn, waarbij willekeurige auto's aan de kant kunnen worden gezet voor onderzoek. Boa's en agenten surveilleren extra in de wijk.

"Het is onacceptabel dat deze incidenten hebben plaatsgevonden. Ze tasten ons gevoel van veiligheid ernstig aan", reageert burgemeester Bas van den Tillaar. De maatregelen moeten het veiligheidsgevoel bij inwoners vergroten en "een signaal afgeven richting de daders". "Daarnaast blijft het lopende onderzoek om de daders op te sporen de hoogste prioriteit krijgen."

Meer uit Binnenland

Iran dreigt Amerikaanse marine aan te vallen in Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse krijgsmacht waarschuwt de Amerikaanse marine aan te zullen vallen als deze de Straat van Hormuz binnenvaart, schrijven Iraanse staatsmedia. De Verenigde Staten kondigden zondagavond aan vanaf maandag schepen door de belangrijke zeestraat te begeleiden. Iran benadrukt dat veilige doorgang moet worden gecoördineerd met het land.

4 minuten geleden
Seinstoring verholpen, treinverkeer langzaam weer op gang

UTRECHT (ANP) - ProRail verwacht dat het treinverkeer tussen Utrecht en Den Haag rond 09.00 uur weer wordt vrijgegeven. De seinstoring bij Moordrecht, waardoor er geen treinen konden rijden, is verholpen. Er was daar een kabel kapot gegaan.

26 minuten geleden
Halsema noemt bekladding monument "ongelooflijk laffe daad"

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema heeft de bekladding van het Nationaal Monument op de Dam een "ongelooflijk laffe daad" genoemd op haar socialemediakanalen. Halsema spreekt van "vernielzucht en opzettelijke beschadiging van ons nationale monument".

40 minuten geleden
Kamer en kabinet boos over bekladding Nationaal Monument

DEN HAAG (ANP) - Kabinet en Kamerleden reageren boos op de bekladding van het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam op de dag dat Nederland de doden van de Tweede Wereldoorlog en andere oorlogen herdenkt.

1 uur geleden
BuZa: nog geen hulpverzoeken vanaf cruiseschip bij Kaapverdië

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BuZa) heeft nog geen hulpverzoeken ontvangen van Nederlandse opvarenden van cruiseschip MV Hondius. Drie opvarenden van dat schip zijn overleden nadat ze ziek werden op het schip. Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) testte er zeker één positief op het hantavirus. Het schip ligt nu voor de kust van Kaapverdië.

1 uur geleden
Bekladding Nationaal Monument op de Dam schoongespoten

AMSTERDAM (ANP) - Schoonmaakploegen zijn maandagochtend bezig bekladdingen van het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam te verwijderen. Het monument is ontsierd met een rode substantie. Onder meer het woord 'genocide' is erop gespoten, ziet een ANP-fotograaf.

1 uur geleden
Geen treinen tussen Utrecht en Den Haag door seinstoring

UTRECHT (ANP) - Door een seinstoring rijden er maandagochtend geen treinen tussen Utrecht en Den Haag. ProRail kan nog niet inschatten hoe lang de problemen gaan duren, maar voorziet zeker gevolgen voor de ochtendspits.

2 uur geleden