Extra NOS Journaals door overlijden koningin Elizabeth
HILVERSUM (ANP) - Op NPO 1 zijn donderdag enkele extra NOS Journaals te zien in verband met het overlijden van de Britse koningin Elizabeth. Vanwege de extra nieuwsuitzendingen zijn de reguliere programma's iets later te zien en wordt Dit Was Het Nieuws verplaatst naar NPO 3.
Vanwege het extra lange NOS Journaal van 20.00 uur is het programma Beste Zangers donderdag een half uur later te zien. Om 21.55 uur volgt er een extra uitzending van het NOS Journaal.
Om 22.15 volgt De Avondshow met Arjen Lubach. Dat programma zal niet gaan over het overlijden van Elizabeth omdat het al eerder op de dag is opgenomen. Om 22.40 volgt er opnieuw een update van het NOS Journaal. Daarna volgt om 22.50 uur de live talkshow Op1. Daarin zullen onder onder anderen Lia van Bekhoven, Jeroen Snel, Justine Marcella en Peter Brusse praten over het overlijden van de Britse vorstin.
Meer uit Binnenland
DE BILT (ANP) - In de nacht van dinsdag op woensdag valt waarschijnlijk veel sneeuw in het noorden van het land. In Groningen kan het pak sneeuw op sommige plekken 10 centimeter dik worden, in andere gebieden zo'n 3 tot 8 centimeter, verwacht het KNMI.
58 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Publieke omroepen moeten samen met streamingdiensten series kunnen maken, stelt Tweede Kamerlid Mohammed Mohandis (GroenLinks-PvdA). Het is volgens Mohandis nu nog onduidelijk of omroepen die samenwerking mogen aangaan, of dat dit het dienstbaarheidsverbod schendt. Hij wil dat dit wordt opgehelderd.
2 uur geledenLEIDEN (ANP) - Vorig jaar hebben iets minder patiënten een donororgaan ontvangen dan in 2024. Volgens de Nederlandse Transplantatie Stichting (NTS) zijn in 2025 1480 orgaantransplantaties uitgevoerd, een afname van circa 7 procent ten opzichte van een jaar eerder. Toen waren het er 1588. Ondanks de lichte daling "ziet de NTS een stijgende trend op de lange termijn", stelt de stichting in een toelichting op de jaarcijfers.
8 uur geledenDE BILT (ANP) - In Groningen, Drenthe en Overijssel geldt maandag code geel omdat er kans is op gladheid door sneeuw, meldt het KNMI. De weerwaarschuwing is van 08.00 tot 15.00 uur van kracht.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - "In steden die helemaal niet zoveel verschillen van Amsterdam worden migrantenkinderen opgepakt, van hun ouders gescheiden en gevangengezet." Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema tijdens de jaarlijkse Nationale Holocaust Herdenking bij het Spiegelmonument in het Wertheimpark in Amsterdam.
21 uur geledenHILVERSUM (ANP) - "Een stuitende uitspraak van iemand die de feiten niet kent", zo noemde Dick Berlijn in WNL op Zondag de bewering van de Amerikaanse president Donald Trump dat troepen uit andere NAVO-landen de frontlinie schuwden in Afghanistan. De voormalige Commandant der Strijdkrachten is er "echt boos om". Volgens hem is "totaal het tegenovergestelde" waar.
22 uur geledenASSEN (ANP) - De materiële schade die het Drents Museum opliep als gevolg van de kunstroof van een jaar geleden bedraagt ongeveer 250.000 euro. Een woordvoerder van het museum bevestigt zondag berichtgeving hierover door RTV Drenthe.
22 uur geleden