Extra NOS Journaals door overlijden koningin Elizabeth
HILVERSUM (ANP) - Op NPO 1 zijn donderdag enkele extra NOS Journaals te zien in verband met het overlijden van de Britse koningin Elizabeth. Vanwege de extra nieuwsuitzendingen zijn de reguliere programma's iets later te zien en wordt Dit Was Het Nieuws verplaatst naar NPO 3.
Vanwege het extra lange NOS Journaal van 20.00 uur is het programma Beste Zangers donderdag een half uur later te zien. Om 21.55 uur volgt er een extra uitzending van het NOS Journaal.
Om 22.15 volgt De Avondshow met Arjen Lubach. Dat programma zal niet gaan over het overlijden van Elizabeth omdat het al eerder op de dag is opgenomen. Om 22.40 volgt er opnieuw een update van het NOS Journaal. Daarna volgt om 22.50 uur de live talkshow Op1. Daarin zullen onder onder anderen Lia van Bekhoven, Jeroen Snel, Justine Marcella en Peter Brusse praten over het overlijden van de Britse vorstin.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Nagenoeg alle stembureaus zijn sinds 07.30 uur open. In totaal zijn er 9964 locaties. Op verschillende plekken in het land kan al sinds middernacht gestemd worden.
15 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Gemiddeld zijn er bijna negen partijen verkiesbaar per gemeente, nagenoeg net zoveel als bij de vorige gemeenteraadsverkiezingen. Dit jaar doen er gemiddeld 8,61 partijen mee per gemeente, bij de vorige verkiezingen waren dat er 8,66. Dat blijkt uit een analyse van het ANP van data van de Kiesraad.
49 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Slechts enkele partijen hebben op de stembiljetten voor de gemeenteraadsverkiezingen uitsluitend vrouwelijke kandidaten. Dat blijkt uit een analyse van ANP op basis van gegevens van Stem op een Vrouw. Zonder partijen met minder dan vijf kandidaten mee te tellen, zijn er vier partijen die volledig uit vrouwen bestaan. Daartegenover staan 95 partijen met alleen mannelijke kandidaten.
1 uur geledenORANJESTAD (ANP) - Koning Willem-Alexander is woensdag in alle vroegte aangekomen op Aruba. Hij bezoekt het eiland omdat het veertig jaar een zelfstandig land binnen het Koninkrijk der Nederlanden (1986-2026) is en vijftig jaar een eigen vlag en volkslied (1976-2026) heeft. Ook brengt de koning een bezoek aan CuraƧao. Daar gaat hij in gesprek met vertegenwoordigers van de lokale gemeenschap over de geopolitieke spanningen in de regio.
3 uur geledenDEN HAAG/ARNHEM/CASTRICUM (ANP) - Het nachtelijk stemmen had in Den Haag om 01.00 uur al meer stemmers getrokken dan in de hele nacht in 2018. Dat zei een woordvoerster van de gemeente.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse JA21-fractievoorzitter Kevin Kreuger heeft in de nacht van dinsdag op woensdag aangifte gedaan van mishandeling. Dat meldt de Amsterdamse JA21-fractie op X.
5 uur geledenEtten-Leur (ANP) - In een appartementencomplex aan de San Francescolaan in Etten-Leur is in de nacht van dinsdag op woensdag een grote brand uitgebroken. Dat meldt de veiligheidsregio. De brandweer heeft opgeschaald naar grip 1. Het gebouw wordt ontruimd.
5 uur geleden