Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Extra nieuwsuitzendingen op radio en tv om aardbeving Marokko

Extra nieuwsuitzendingen op radio en tv om aardbeving Marokko

DEN HAAG (ANP) - NPO, RTL en SBS verzorgen zaterdag extra nieuwsuitzendingen vanwege de aardbeving in Marokko. Op NPO1 zijn er elk uur extra updates van het NOS Journaal, in elk geval tot 13.00 uur.

RTL Nieuws verzorgt extra uitzendingen, sowieso om 10.00 en 11.00 uur, laat RTL weten. "En we sturen een team naar Marrakech", aldus een woordvoerder. In een liveblog op de site van RTL Nieuws zijn de actuele ontwikkelingen te volgen.

Ook de tv- en radiozenders van Talpa Network "volgen de situatie op de voet", laat een woordvoerder weten. "Onze nieuws- en actualiteitenprogramma's blijven vanzelfsprekend op eigen wijze aandacht besteden aan het onderwerp. De ochtendeditie van Hart van Nederland is deze ochtend langer te zien."

NPO Radio 1 volgt volgens een woordvoerder "de situatie in Marokko nauwlettend met extra nieuwsupdates en uitgebreidere nieuwsbulletins".

Meer uit Binnenland

Bestuurder auto aanrijding Nunspeet is vrouw, ze is lichtgewond

NUNSPEET (ANP) - De bestuurder van de auto die inreed op een groep mensen in Nunspeet is een 56-jarige vrouw uit de Gelderse plaats, meldt de politie. Zij is lichtgewond geraakt.

1 uur geleden
Politie gaat niet uit van opzet bij ongeluk Nunspeet, 9 gewonden

NUNSPEET (ANP) - Bij het ongeluk in Nunspeet waarbij een auto inreed op een groep mensen, lijkt vooralsnog geen opzet in het spel te zijn, meldt de politie. "Maar daar doen we nog onderzoek naar", aldus de politie op X.

2 uur geleden
Ruim 10 miljoen euro opgehaald na vierde dag 3FM Serious Request 

DEN BOSCH (ANP) - Na de vierde actiedag van 3FM Serious Request staat de teller op 10.135.897 euro. Dat is maandagavond bekendgemaakt op NPO 3FM. Nog nooit eerder werd op de vierde dag zoveel geld opgehaald.

3 uur geleden
Auto reed in op groep mensen in Nunspeet, zeker vijf gewonden

NUNSPEET (ANP) - Het ernstige ongeluk in Nunspeet waarbij meerdere mensen gewond zijn geraakt, is veroorzaakt door een auto die op een groep mensen inreed. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

3 uur geleden
Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk in Nunspeet

NUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.

3 uur geleden
Politie neemt 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag bij controle

GOIRLE (ANP) - Bij een controle afgelopen zaterdag in het Brabantse Goirle is ongeveer 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Dat meldt de politie maandag. Agenten controleerden vooral het verkeer dat vanuit België de grens overstak na daar vuurwerk te hebben aangeschaft.

5 uur geleden
Omroep MAX stopt met Carrie op Vrijdag vanwege bezuinigingen

HILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.

6 uur geleden