Extra kaarten Zwarte Cross in mum van tijd uitverkocht
LICHTENVOORDE (ANP) - De Zwarte Cross is helemaal uitverkocht. De extra kaarten die zaterdagochtend in de verkoop gingen waren in rap tempo allemaal weg, meldt de organisatie van het festival in het Achterhoekse Lichtenvoorde.
Het festival was eigenlijk al uitverkocht, maar door de uitbreiding van de festivalcamping en niet afgeronde transacties waren er extra tickets vrijgekomen. Volgens de organisatie stonden er zaterdag om 11.00 uur mensen met "ruim 13.000 devices" in de digitale wachtrij. De camping- en zondagkaarten waren binnen tien minuten op. Om hoeveel extra kaartjes het ging, wordt niet gemeld.
De Zwarte Cross is dit jaar van 20 tot en met 23 juli. Namen als Bastille, Goldband, Eagles of Death Metal, FLEMMING, Maan en Antoon staan op het affiche.
Meer uit Binnenland
LEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
26 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Belgische premier Bart De Wever is de meest liberale politicus van 2025, in de ogen van de jongerenafdeling van de VVD. Het is de eerste keer dat de JOVD een politicus uit het buitenland uitroept tot 'Liberaal van het Jaar'. De Wever werd vorig jaar premier van België, namens de Vlaams-nationalistische partij N-VA.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - De meeste binnensportlocaties in Tilburg zijn zaterdag weer open, meldt de gemeente. Veel sportlocaties waren sinds donderdag uit voorzorg dicht, omdat er veel ijs en sneeuw op de daken lag. Alleen de Ireen Wüst IJsbaan en Zwembad Reeshof blijven zaterdag gesloten. Die gaan zondag weer open.
15 uur geleden