Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Extra financiële steun van hoofdsponsor voor Sparta

Extra financiële steun van hoofdsponsor voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is erin geslaagd het contract met de hoofdsponsor tussentijds te verlengen. De verbintenis met het Schiedamse vastgoedbedrijf D&S Groep is niet alleen met een jaar verlengd tot de zomer van 2022, maar ook opgewaardeerd.

"We zitten in een wereldwijde crisis. Als een hoofdsponsor dan juist op zo'n moment laat weten het sponsorship graag te willen verlengen en opwaarderen, dan is dat een ontzettend belangrijk signaal voor de club, de fans en iedereen die ons een warm hart toedraagt", zegt algemeen directeur Manfred Laros van Sparta.

De leiding van de eredivisieclub en de directie van D&S Groep ondertekenden het verlengde sponsorcontract op het stadhuis van Schiedam, onder toeziend oog van burgemeester Cor Lamers. D&S Groep sponsort namelijk ook de stichting De Betrokken Spartaan, die allerlei maatschappelijke activiteiten ontplooit in en om Schiedam. Het vastgoedbedrijf begon als hoofdsponsor toen Sparta in 2018 net was gedegradeerd. Een jaar later keerde de Rotterdamse club terug in de eredivisie.

Meer uit Voetbal

Spits Schick stopt bij Tsjechië na WK-uitschakeling

PRAAG (ANP/RTR) - De Tsjechische spits Patrik Schick heeft zijn afscheid bij de nationale ploeg van Tsjechië aangekondigd na de uitschakeling in de groepsfase op het WK voetbal. De Tsjechen verloren in de nacht van woensdag op donderdag de laatste groepswedstrijd met 3-0 van Mexico en eindigden als laatste in groep A.

36 minuten geleden
Oranje-international Pelova maakt overstap naar Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Oranje-international Victoria Pelova vervolgt haar carrière bij Tottenham Hotspur, zo meldt de Londense club. De 27-jarige middenvelder speelde de afgelopen drie seizoenen bij stadsgenoot Arsenal, maar vorige maand werd bekend dat ze die club transfervrij zou verlaten.

2 uur geleden
Kansas City loopt massaal uit voor fanwalk van Oranjefans

KANSAS CITY (ANP) - De bevolking van Kansas City is donderdag massaal uitgelopen voor de fanwalk van de Oranjefans. Duizenden mensen gingen tegen het einde van de ochtend in oranje kleding de straat op om zich aan te sluiten bij de fans van het Nederlands elftal, die na een feestje in het Power & Light District achter de Oranjebus aanliepen door het centrum van de stad.

2 uur geleden
Gedragen shirts Oranje-spelers voor 50.618 euro geveild

KANSAS CITY (ANP) - De veiling van gedragen shirts van de spelers van het Nederlands elftal tijdens het tweede WK-duel met Zweden heeft 50.618 euro opgeleverd. Het overgrote deel van de opbrengst gaat naar het Prinses Máxima Fonds.

2 uur geleden
Spaanse media: doelman Ter Stegen op huurbasis onderweg naar Ajax

BARCELONA (ANP/DPA) - De Duitse keeper Marc-André ter Stegen is dicht bij een overgang naar Ajax. Volgens de Spaanse sportkrant AS staat de Duitser op het punt zich door FC Barcelona voor een seizoen te laten verhuren aan de Amsterdammers.

3 uur geleden
Neymar 'in tranen' na langverwachte rentree bij Brazilië op WK

MIAMI (ANP/RTR) - Neymar kon zijn tranen na zijn rentree in het Braziliaanse elftal op het WK voetbal naar eigen zeggen niet bedwingen. De 34-jarige aanvaller maakte in de nacht van woensdag op donderdag na een afwezigheid van bijna duizend dagen weer minuten voor de 'Seleção' in de gewonnen groepswedstrijd tegen Schotland (3-0).

4 uur geleden
Koster heeft nieuwe strategische rol vrouwenvoetbal bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Daphne Koster heeft een nieuwe functie bij Ajax en is sinds begin deze maand hoofd strategie vrouwenvoetbal. Dat heeft de Amsterdamse club donderdag bekendgemaakt. De 45-jarige oud-speelster was jarenlang hoofd vrouwenvoetbal. In haar nieuwe, strategische, adviserende rol gaat ze zich richten op "de brede ontwikkeling van de Ajax Vrouwen op het gebied van opleiding, nationale en internationale groei."

5 uur geleden