Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Externe apps voor Twitter verliezen toegang

Externe apps voor Twitter verliezen toegang

SAN FRANCISCO (ANP/DPA) - Een aantal externe apps om Twitter te bekijken heeft de toegang tot het socialemediaplatform deels of helemaal verloren. Het gaat onder andere om Tweetbot en Twitterrific. Hun software krijgt geen verbinding meer met de interface van Twitter, waardoor ze niet meer werken.

Technieuwssite The Information schrijft op basis van interne berichten bij Twitter dat het door Elon Musk overgenomen bedrijf de toegang opzettelijk heeft geblokkeerd. De reden daarachter is niet bekend. De ontwikkelaars van Tweetbot en Twitterific schrijven dat ze Twitter om opheldering hebben gevraagd maar geen antwoord kregen.

Musk wil Twitter meer geld laten verdienen nadat veel adverteerders, de grootste inkomstenbron voor het bedrijf, zich na zijn aantreden als topman terugtrokken van het platform. In de eigen app en webversie van Twitter verschijnen advertenties tussen de tweets, maar dat is bij apps als Tweetbot niet zo.

De app Tweetbot, die gebruikers gemakkelijker vanuit twee profielen tegelijk laat werken, functioneert op geen enkel apparaat meer. Twitterific doet het niet meer op iPhones, maar nog wel op Mac-computers van Apple. De app Fenix werkt nog wel op iPhones, maar niet langer op smartphones met Android als besturingssysteem.

Meer uit Financieel

Autoverkoop flink omhoog in september door nieuwe belastingregels

DEN HAAG (ANP) - De verkoop van nieuwe auto's in Nederland is in de eerste negen maanden van dit jaar met bijna 2 procent gedaald tot 264.701 stuks. In september schoot de verkoop echter met bijna 13 procent omhoog, blijkt uit cijfers van RDC, het databedrijf dat de voertuigregistraties bijhoudt.

32 minuten geleden
Topman Frans defensieconcern: toename cyberaanvallen beangstigend

PARIJS (ANP/RTR) - De snelheid waarmee het aantal cyberaanvallen toeneemt is beangstigend. Dat zei de topman van het Franse defensie- en technologieconcern Thales, Patrice Caine, donderdag. Volgens hem worden die aanvallen inmiddels ook vaker ondersteund door een overheid en richten die cyberaanvallen zich met name op kritieke diensten.

39 minuten geleden
Beleggers beginnen voorzichtig aan het laatste kwartaal

AMSTERDAM (ANP) - Beleggers op de Amsterdamse beurs zijn voorzichtig begonnen op de eerste handelsdag van het vierde kwartaal. De stemming werd gedrukt door olieprijzen die weer licht opliepen. Een optimistische vooruitblik van het Amerikaanse chipconcern Micron Technology, die woensdag na het slot van Wall Street bekend werd, gaf beleggers wel weer meer vertrouwen in de chipsector.

1 uur geleden
Sterke vraag leidt tot groei productie Nederlandse industrie

ZEIST (ANP) - De productie van de Nederlandse industrie is afgelopen maand gegroeid. Het gaat om de grootste stijging in bijna vier jaar en wijst op een duidelijke verbetering van de stand van zaken in de sector. Dat meldt de Nederlandse Vereniging voor Inkoopmanagement (Nevi).

2 uur geleden
Wereldwijde landbouwprijzen scherp omhoog afgelopen kwartaal

NEW YORK (ANP) - De wereldwijde landbouwprijzen zijn in het derde kwartaal het sterkst gestegen sinds de oorlog in Oekraïne begin 2022. De Bloomberg Agriculture Spot Index, die de tien belangrijkste gewassen volgt, steeg met 13 procent. Dat was de grootste stijging in een kwartaal sinds maart 2022.

3 uur geleden
Winkeliers boeken grootste omzetgroei in bijna een jaar

DEN HAAG (ANP) - Winkeliers in Nederland hebben in augustus meer omzet gedraaid dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De totale omzet in de detailhandel steeg met 3,5 procent. Dat is de grootste groei in bijna een jaar tijd. In november 2025 steeg de omzet met 3,6 procent.

3 uur geleden
Cao-lonen gestegen in derde kwartaal, maar minder dan jaar eerder

DEN HAAG (ANP) - De cao-lonen lagen in het derde kwartaal van dit jaar gemiddeld 4 procent hoger dan dezelfde periode in 2025. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De loonstijging was minder sterk dan een jaar eerder, toen stegen de cao-lonen nog met gemiddeld 4,6 procent.

4 uur geleden