Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

NYON (ANP) - Feyenoord zegt excuses te hebben ontvangen van de Europese voetbalunie UEFA voor het rommelige verloop van de voorverkoop voor de finale van de Conference League. De Rotterdammers spelen daarin op 25 mei in Tirana tegen AS Roma. De voorverkoop was eerder gestart dan het aangekondigde tijdstip van 14.00 uur. Volgens Feyenoord waren de fans van AS Roma daar wel over ingelicht. Er komt geen aanvullende verkoop, het stadion in de Albanese hoofdstad is uitverkocht.

"In een gesprek is door de UEFA excuses aangeboden voor het feit dat op de website een starttijd voor de verkoop van 8500 beschikbare tickets stond van 14.00 uur, waar dat 12.00 uur had moeten zijn", meldt Feyenoord op de website. De club had voorgesteld de voorverkoop opnieuw te doen. De UEFA zag er geen heil in waarna Feyenoord, na het inwinnen van advies, geen mogelijkheden ziet dat alsnog af te dwingen.

Feyenoord kreeg net als AS Roma 3000 gratis kaarten voor de eindstrijd in de Arena Kombëtare, die plaats biedt aan 22.500 toeschouwers. Naast nog zo'n duizend kaarten die de clubs konden kopen en die volgens Feyenoord bestemd zijn voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers, gingen er dinsdag om 12.00 uur 8500 tickets in de vrije verkoop.

De UEFA heeft Feyenoord gemeld dat de procedure de betrokken clubs niet in te lichten bewust is omdat deze verkoop altijd gericht is op inwoners van het gastland. Volgens de voetbalunie is die opzet geslaagd. Feyenoord kreeg te horen dat 89 procent van de kaartjes naar Albanese kopers is gegaan en de rest naar kopers uit twintig andere landen.

Meer uit Voetbal

Uitduel van FC Groningen bij Excelsior blijft op vrijdag staan

ZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.

15 minuten geleden
Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

1 uur geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

3 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

4 uur geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

5 uur geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

6 uur geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

6 uur geleden