Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

NYON (ANP) - Feyenoord zegt excuses te hebben ontvangen van de Europese voetbalunie UEFA voor het rommelige verloop van de voorverkoop voor de finale van de Conference League. De Rotterdammers spelen daarin op 25 mei in Tirana tegen AS Roma. De voorverkoop was eerder gestart dan het aangekondigde tijdstip van 14.00 uur. Volgens Feyenoord waren de fans van AS Roma daar wel over ingelicht. Er komt geen aanvullende verkoop, het stadion in de Albanese hoofdstad is uitverkocht.

"In een gesprek is door de UEFA excuses aangeboden voor het feit dat op de website een starttijd voor de verkoop van 8500 beschikbare tickets stond van 14.00 uur, waar dat 12.00 uur had moeten zijn", meldt Feyenoord op de website. De club had voorgesteld de voorverkoop opnieuw te doen. De UEFA zag er geen heil in waarna Feyenoord, na het inwinnen van advies, geen mogelijkheden ziet dat alsnog af te dwingen.

Feyenoord kreeg net als AS Roma 3000 gratis kaarten voor de eindstrijd in de Arena Kombëtare, die plaats biedt aan 22.500 toeschouwers. Naast nog zo'n duizend kaarten die de clubs konden kopen en die volgens Feyenoord bestemd zijn voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers, gingen er dinsdag om 12.00 uur 8500 tickets in de vrije verkoop.

De UEFA heeft Feyenoord gemeld dat de procedure de betrokken clubs niet in te lichten bewust is omdat deze verkoop altijd gericht is op inwoners van het gastland. Volgens de voetbalunie is die opzet geslaagd. Feyenoord kreeg te horen dat 89 procent van de kaartjes naar Albanese kopers is gegaan en de rest naar kopers uit twintig andere landen.

Meer uit Voetbal

Girona en Real Mallorca degraderen op slotdag uit La Liga

GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.

4 uur geleden
Kane leidt Bayern naar eerste Duitse bekerwinst sinds 2020

BERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.

4 uur geleden
Oranje-international De Vrij geblesseerd naar de kant bij Inter

BOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.

4 uur geleden
Iran verplaatst basiskamp tijdens WK van VS naar Mexico

ANTALYA (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal heeft zijn basiskamp tijdens het komende WK niet in de Verenigde Staten, maar in Mexico. Voor die verplaatsing heeft de nationale voetbalbond naar eigen zeggen toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA. De officiële reden is dat het Mexicaanse Tijuana dichter bij Los Angeles ligt, waar Iran het opneemt tegen Nieuw-Zeeland en België. De verplaatsing maakt de visumaanvragen ook makkelijker.

4 uur geleden
Voetbalster Brugts wint tweede Champions League met FC Barcelona

OSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.

7 uur geleden
Hull City promoveert naar Premier League na zege op Middlesbrough

LONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.

7 uur geleden
Willem II promoveert na zege via strafschoppen op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.

7 uur geleden