Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

NYON (ANP) - Feyenoord zegt excuses te hebben ontvangen van de Europese voetbalunie UEFA voor het rommelige verloop van de voorverkoop voor de finale van de Conference League. De Rotterdammers spelen daarin op 25 mei in Tirana tegen AS Roma. De voorverkoop was eerder gestart dan het aangekondigde tijdstip van 14.00 uur. Volgens Feyenoord waren de fans van AS Roma daar wel over ingelicht. Er komt geen aanvullende verkoop, het stadion in de Albanese hoofdstad is uitverkocht.

"In een gesprek is door de UEFA excuses aangeboden voor het feit dat op de website een starttijd voor de verkoop van 8500 beschikbare tickets stond van 14.00 uur, waar dat 12.00 uur had moeten zijn", meldt Feyenoord op de website. De club had voorgesteld de voorverkoop opnieuw te doen. De UEFA zag er geen heil in waarna Feyenoord, na het inwinnen van advies, geen mogelijkheden ziet dat alsnog af te dwingen.

Feyenoord kreeg net als AS Roma 3000 gratis kaarten voor de eindstrijd in de Arena Kombëtare, die plaats biedt aan 22.500 toeschouwers. Naast nog zo'n duizend kaarten die de clubs konden kopen en die volgens Feyenoord bestemd zijn voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers, gingen er dinsdag om 12.00 uur 8500 tickets in de vrije verkoop.

De UEFA heeft Feyenoord gemeld dat de procedure de betrokken clubs niet in te lichten bewust is omdat deze verkoop altijd gericht is op inwoners van het gastland. Volgens de voetbalunie is die opzet geslaagd. Feyenoord kreeg te horen dat 89 procent van de kaartjes naar Albanese kopers is gegaan en de rest naar kopers uit twintig andere landen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

14 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

14 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

15 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

15 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

19 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

23 uur geleden