Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

Excuses UEFA maar geen extra kaarten voor finale Feyenoord

NYON (ANP) - Feyenoord zegt excuses te hebben ontvangen van de Europese voetbalunie UEFA voor het rommelige verloop van de voorverkoop voor de finale van de Conference League. De Rotterdammers spelen daarin op 25 mei in Tirana tegen AS Roma. De voorverkoop was eerder gestart dan het aangekondigde tijdstip van 14.00 uur. Volgens Feyenoord waren de fans van AS Roma daar wel over ingelicht. Er komt geen aanvullende verkoop, het stadion in de Albanese hoofdstad is uitverkocht.

"In een gesprek is door de UEFA excuses aangeboden voor het feit dat op de website een starttijd voor de verkoop van 8500 beschikbare tickets stond van 14.00 uur, waar dat 12.00 uur had moeten zijn", meldt Feyenoord op de website. De club had voorgesteld de voorverkoop opnieuw te doen. De UEFA zag er geen heil in waarna Feyenoord, na het inwinnen van advies, geen mogelijkheden ziet dat alsnog af te dwingen.

Feyenoord kreeg net als AS Roma 3000 gratis kaarten voor de eindstrijd in de Arena Kombëtare, die plaats biedt aan 22.500 toeschouwers. Naast nog zo'n duizend kaarten die de clubs konden kopen en die volgens Feyenoord bestemd zijn voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers, gingen er dinsdag om 12.00 uur 8500 tickets in de vrije verkoop.

De UEFA heeft Feyenoord gemeld dat de procedure de betrokken clubs niet in te lichten bewust is omdat deze verkoop altijd gericht is op inwoners van het gastland. Volgens de voetbalunie is die opzet geslaagd. Feyenoord kreeg te horen dat 89 procent van de kaartjes naar Albanese kopers is gegaan en de rest naar kopers uit twintig andere landen.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

6 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

15 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

15 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

15 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

15 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

18 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

18 uur geleden