Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excuses Feyenoord aan Union Berlin voor 'laffe daad' hooligans

Excuses Feyenoord aan Union Berlin voor 'laffe daad' hooligans

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft excuses aangeboden aan 1. FC Union Berlin voor de aanval door hooligans in een Rotterdamse bar op een delegatie van de Duitse clubleiding. Onder anderen voorzitter Dirk Zingler en directielid Oskar Kosche behoorden tot de groep van 25 personen die woensdagavond in horecagelegenheid De Huismeester op De Meent in het centrum van de stad werden bekogeld met stoelen en glazen.

"Een totaal verwerpelijke gebeurtenis die niemand ten deel zou moeten vallen die te gast is in de stad voor wat een mooie Europese voetbalavond zou moeten worden", aldus Feyenoord in een verklaring. "De club neemt dan ook op alle mogelijke manieren afstand van de mensen die zich tot deze laffe daad hebben verlaagd en is van mening dat niemand die Feyenoord en de stad op een dergelijke krankzinnige manier in een negatief daglicht brengt zich supporter kan en mag noemen."

Eén vrouw uit de Duitse delegatie raakte lichtgewond en moest naar het ziekenhuis. De politie hield één van de daders aan, een 25-jarige man uit Rotterdam. De politie roept getuigen op zich te melden en vraagt ook om camerabeelden.

Sportieve strijd

Feyenoord benadrukt dat de sportieve strijd op het veld moet plaatsvinden. "Voor personen die daar anders over denken, is nul komma nul plaats bij de club." De Rotterdammers hopen dat alle daders worden aangehouden en bestraft. "Hoewel buiten haar invloedssfeer, biedt Feyenoord 1. FC Union Berlin excuses aan voor wat er is voorgevallen."

De wedstrijd uit de groepsfase van de Conference League begint om 18.45 uur in De Kuip. Bijna 2500 supporters van Union Berlin komen naar Rotterdam om hun ploeg aan te moedigen.

Meer uit Voetbal

Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

53 minuten geleden
Beukema scoort maar verliest met Napoli van Atalanta

BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.

1 uur geleden
Mac Allister bezorgt Liverpool met late treffer overwinning

NOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).

1 uur geleden
FC Utrecht speelt in De Galgenwaard gelijk tegen PEC Zwolle

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles wint tegen Heracles eerste competitieduel in 2026

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.

2 uur geleden
FC Groningen verliest tegen Twente vijfde competitieduel op rij

ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Bayern München-verdediger Davies loopt spierblessure op

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.

9 uur geleden