Excuses FC Utrecht-eigenaar Van Seumeren voor preek in kleedkamer
UTRECHT (ANP) - Eigenaar Frans van Seumeren van FC Utrecht heeft zondag op de training opnieuw de spelersgroep toegesproken. Van Seumeren zei tegen de spelers dat hij niet de kleedkamer in had moeten komen na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Daarin uitte Van Seumeren zaterdagavond zijn boosheid en teleurstelling tegen de spelers.
Van Seumeren sprak zondag tijdens de training die coach Michael Silberbauer had ingelast opnieuw tot de spelers, bevestigde de woordvoerder van FC Utrecht. "Ik heb mijn excuses aangeboden", liet de clubeigenaar daarna aan de aanwezige media weten. "Na de wedstrijd ben ik naar de kleedkamer gegaan. Dat was vrij emotioneel. Maar ik was zo ongelooflijk teleurgesteld."
"Ik begrijp nu ook wel dat het intimiderend kan zijn", zei Van Seumeren tegen Voetbal International. "In die vijftien jaar is het pas de tweede keer dat het is gebeurd. Maar ik had het niet moeten doen."
Teleurstelling
Silberbauer zei zaterdag nog de boosheid van Van Seumeren te begrijpen. "Hij is emotioneel. De eigenaar is teleurgesteld en dat begrijpen we. Iedereen is teleurgesteld", aldus de Deense trainer.
FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij in de eigen Galgenwaard. De laatste overwinning in eigen stadion dateert van 4 februari tegen sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
4 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
5 uur geleden