Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excuses FC Utrecht-eigenaar Van Seumeren voor preek in kleedkamer

Excuses FC Utrecht-eigenaar Van Seumeren voor preek in kleedkamer

UTRECHT (ANP) - Eigenaar Frans van Seumeren van FC Utrecht heeft zondag op de training opnieuw de spelersgroep toegesproken. Van Seumeren zei tegen de spelers dat hij niet de kleedkamer in had moeten komen na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Daarin uitte Van Seumeren zaterdagavond zijn boosheid en teleurstelling tegen de spelers.

Van Seumeren sprak zondag tijdens de training die coach Michael Silberbauer had ingelast opnieuw tot de spelers, bevestigde de woordvoerder van FC Utrecht. "Ik heb mijn excuses aangeboden", liet de clubeigenaar daarna aan de aanwezige media weten. "Na de wedstrijd ben ik naar de kleedkamer gegaan. Dat was vrij emotioneel. Maar ik was zo ongelooflijk teleurgesteld."

"Ik begrijp nu ook wel dat het intimiderend kan zijn", zei Van Seumeren tegen Voetbal International. "In die vijftien jaar is het pas de tweede keer dat het is gebeurd. Maar ik had het niet moeten doen."

Teleurstelling

Silberbauer zei zaterdag nog de boosheid van Van Seumeren te begrijpen. "Hij is emotioneel. De eigenaar is teleurgesteld en dat begrijpen we. Iedereen is teleurgesteld", aldus de Deense trainer.

FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij in de eigen Galgenwaard. De laatste overwinning in eigen stadion dateert van 4 februari tegen sc Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

1 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

1 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

2 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

2 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

2 uur geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

4 uur geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

6 uur geleden