Excuses Ajax aan seizoenkaarthouders na wangedrag deel aanhang
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft naar aanleiding van het wangedrag van een deel van de aanhang tijdens en na het duel met Feyenoord per e-mail zijn "welgemeende excuses" aangeboden aan de seizoenkaarthouders. "De gebeurtenissen in en rondom de Johan Cruijff ArenA hebben gistermiddag voor een zeer vervelende situatie gezorgd", aldus Ajax.
"De zorgen die jullie in en rond het stadion hebben ervaren gaan ons erg aan het hart", schreef de club. "Nogmaals excuses en dank voor jullie onvoorwaardelijke steun."
Veel Ajax-fans zien ondertussen af van de wedstrijd tegen FC Volendam van woensdag. Op het doorverkoopplatform van de club, waar seizoenkaarthouders hun tickets kunnen doorverkopen, bieden veel supporters hun kaartjes voor het duel met Volendam aan.
De wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord werd zondag definitief gestaakt bij een 3-0-voorsprong voor Feyenoord na herhaaldelijk vuurwerk op het veld. Hooligans van Ajax bestormden later de hoofdingang van de Johan Cruijff ArenA en pleegden vernielingen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
6 uur geleden