Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior wint met 4-3 bij NEC door doelpunt in laatste minuut

Excelsior wint met 4-3 bij NEC door doelpunt in laatste minuut

NIJMEGEN (ANP) - Excelsior heeft de uitwedstrijd tegen NEC gewonnen door een doelpunt diep in blessuretijd. Het duel leek uit te draaien op een 3-3-gelijkspel, maar in de slotseconden schoot de Zweedse invaller Oscar Uddenäs hard raak met links.

Zes van de zeven doelpunten werden gemaakt door een speler die voor het eerst uitkwam voor de club waarvoor hij scoorde. Alleen het openingsdoelpunt werd niet gemaakt door een debutant.

Nikolas Agrafiotis opende namens Excelsior de score in de 12e minuut, waarna NEC nog voor rust op voorsprong kwam via twee oud-Ajacieden. Youri Baas maakte met een kopbal gelijk en Sontje Hansen maakte er met een geplaatst schot met links nog voor de onderbreking 2-1 van.

Hetzelfde land

De Zweed Casper Widell scoorde in de tweede helft de gelijkmaker, maar niet veel later had NEC weer de leiding via de Japanse nieuwkomer Koki Ogawa. Dankzij Richie Omorowa, eveneens een Zweed, werd het opnieuw gelijk en een andere Zweed werd de matchwinner namens Excelsior.

Voor het eerst in de Eredivisie waren drie Zweden trefzeker voor een club in hetzelfde duel. De laatste keer dat drie buitenlandse spelers uit hetzelfde land trefzeker waren, was op 23 februari 2007. De Belgen Hans Somers, Giuseppe Rossini en Tom Caluwé scoorden toen voor FC Utrecht tegen NEC (3-0).

Meer uit Voetbal

Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

1 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

2 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

6 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

9 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

21 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

21 uur geleden