Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior verliest van Cambuur en laat kans op koppositie liggen

Excelsior verliest van Cambuur en laat kans op koppositie liggen

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior is er in de eerste divisie niet in geslaagd de eerste plaats in handen te nemen. De Rotterdammers gingen voor eigen publiek ten onder tegen SC Cambuur: 0-1. Excelsior had dit seizoen alle andere thuisduels, vijf in totaal, gewonnen.

Verdediger Kik Pierie slaagde er na een ingooi in de 35e minuut niet in de bal goed naar voren te schieten. Remco Balk profiteerde daarvan en schoot de bal na een sprintje hoog in het dak van het doel. Excelsior kreeg enkele goede kansen op de gelijkmaker, vooral kort voor rust, maar Cambuur hield stand.

Excelsior blijft op de derde plaats staan met 23 punten uit twaalf duels. Koploper Helmond Sport heeft 24 punten en gaat zondag op bezoek bij MVV Maastricht.

Cambuur is met 16 punten opgeklommen naar de achtste positie. De Friezen, onder leiding van coach Henk de Jong, behaalden vier van hun vijf zeges in uitduels.

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

41 minuten geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

1 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

2 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

5 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

5 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

6 uur geleden