Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior-trainer Dijkhuizen genoot van mindset en Goudmijn

Excelsior-trainer Dijkhuizen genoot van mindset en Goudmijn

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior-trainer Marinus Dijkhuizen had genoten van de mindset van zijn ploeg in het belangrijke duel met FC Volendam in de strijd tegen degradatie. De Rotterdamse ploeg boekte de eerste zege in bijna drie maanden en wel met duidelijke cijfers: 4-0.

"De mindset was fantastisch en we hadden veel kwaliteit op het veld. De jongens die er een tijdje niet bij waren, maakten het verschil. Vanaf de eerste minuut was het wachten op de 1-0 en die viel gelukkig voor rust. Direct daarna viel zelfs de 2-0. Dat was lekker. We waren zo vastberaden, je zag al heel snel dat het vandaag niet mis kon gaan", aldus Dijkhuizen voor de camera van ESPN.

Kenzo Goudmijn kwam niet tot scoren, maar vervulde wel een hoofdrol. "Ja, die was wel on fire", zei Dijkhuizen. "Het werd eerlijk gezegd ook wel een beetje tijd voor hem, want hij kan heel goed voetballen. Het is goed dat hij het nu liet zien."

Na afloop was Goudmijn ook betrokken bij de opstootjes tussen beide ploegen. Daarbij kreeg Troy Parrott van de Rotterdammers rood. "Ik ben even bij Danny Makkelie geweest in de scheidsrechterskamer. Ik heb hem heel hoog zitten, maar die rode kaart vond ik iets aan de zware kant", aldus de trainer. "Hij moet het niet doen, maar ik zag vorige week in de Klassieker heftigere dingen die minder zwaar bestraft werden."

Meer uit Voetbal

Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

41 minuten geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

1 uur geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

1 uur geleden
Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

1 uur geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

1 uur geleden
Telstar handhaaft zich in Eredivisie, FC Volendam naar play-offs

VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.

1 uur geleden
AZ sluit seizoen af met gelijkspel tegen NAC Breda

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.

1 uur geleden