Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior-trainer Den Uil trots na bijna-stunt tegen PSV

Excelsior-trainer Den Uil trots na bijna-stunt tegen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Het was een kwestie van seconden of Excelsior had PSV uit het toernooi om de KNVB-beker geknikkerd. Ismael Saibari zette PSV diep in de extra tijd op 3-3 waarna de Eindhovenaren het duel uit de achtste finales in de verlenging beslisten: 5-4.

"We waren er heel dichtbij. Als die laatste bal door ons wordt verwerkt, waren we klaar geweest", vertelde trainer Ruben den Uil bij ESPN. "Die goal viel volgens mij in de bliep, zoals ze dat dan bij basketbal zeggen."

Den Uil sprak van een "zure nederlaag", maar was tegelijkertijd ook trots op zijn ploeg. "We komen hier met een plan naartoe. We wilden onszelf laten zien en dat hebben met name de jongens gedaan. Dat is fantastisch. Ook in de verlenging, bij een 5-3-achterstand, gingen we 3-3-4 spelen en maken we nog een goal. We hebben er een echte wedstrijd van gemaakt. Maar alles moet meezitten als je de beste club van Nederland wilt verslaan. We waren er heel dichtbij."

Meer uit Voetbal

Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

28 minuten geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

36 minuten geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

1 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

3 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

3 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

3 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

4 uur geleden