Excelsior-trainer Den Uil trots na bijna-stunt tegen PSV
EINDHOVEN (ANP) - Het was een kwestie van seconden of Excelsior had PSV uit het toernooi om de KNVB-beker geknikkerd. Ismael Saibari zette PSV diep in de extra tijd op 3-3 waarna de Eindhovenaren het duel uit de achtste finales in de verlenging beslisten: 5-4.
"We waren er heel dichtbij. Als die laatste bal door ons wordt verwerkt, waren we klaar geweest", vertelde trainer Ruben den Uil bij ESPN. "Die goal viel volgens mij in de bliep, zoals ze dat dan bij basketbal zeggen."
Den Uil sprak van een "zure nederlaag", maar was tegelijkertijd ook trots op zijn ploeg. "We komen hier met een plan naartoe. We wilden onszelf laten zien en dat hebben met name de jongens gedaan. Dat is fantastisch. Ook in de verlenging, bij een 5-3-achterstand, gingen we 3-3-4 spelen en maken we nog een goal. We hebben er een echte wedstrijd van gemaakt. Maar alles moet meezitten als je de beste club van Nederland wilt verslaan. We waren er heel dichtbij."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
24 minuten geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
17 uur geleden