Excelsior-trainer Den Uil trots na bijna-stunt tegen PSV
EINDHOVEN (ANP) - Het was een kwestie van seconden of Excelsior had PSV uit het toernooi om de KNVB-beker geknikkerd. Ismael Saibari zette PSV diep in de extra tijd op 3-3 waarna de Eindhovenaren het duel uit de achtste finales in de verlenging beslisten: 5-4.
"We waren er heel dichtbij. Als die laatste bal door ons wordt verwerkt, waren we klaar geweest", vertelde trainer Ruben den Uil bij ESPN. "Die goal viel volgens mij in de bliep, zoals ze dat dan bij basketbal zeggen."
Den Uil sprak van een "zure nederlaag", maar was tegelijkertijd ook trots op zijn ploeg. "We komen hier met een plan naartoe. We wilden onszelf laten zien en dat hebben met name de jongens gedaan. Dat is fantastisch. Ook in de verlenging, bij een 5-3-achterstand, gingen we 3-3-4 spelen en maken we nog een goal. We hebben er een echte wedstrijd van gemaakt. Maar alles moet meezitten als je de beste club van Nederland wilt verslaan. We waren er heel dichtbij."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
44 minuten geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
18 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geleden