Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior-spits Dallinga: nog nooit zo gek meegemaakt

Excelsior-spits Dallinga: nog nooit zo gek meegemaakt

DEN HAAG (ANP) - Excelsior-spits Thijs Dallinga liet zijn tranen zondag de vrije loop nadat zijn elftal naar de Eredivisie was gepromoveerd. "Wat een avond zeg, ik heb het nog nooit zo gek meegemaakt", zei de topscorer na de 4-4 bij ADO Den Haag tegen ESPN. Excelsior knokte zich in de slotfase terug van een achterstand van drie doelpunten (3-3), kwam in de verlenging weer achter en won na strafschoppen.

De promotie deed Dallinga extra goed omdat hij bij een stand van 0-0 een strafschop miste. "Dat is het ergste wat er is. Gelukkig kon ik de bal in de 92e minuut nog binnen koppen om er een verlenging uit te slepen. Ik heb er echt geen woorden voor. Ik ben zo trots op dit team, echt niet normaal."

Trainer Marinus Dijkhuizen vond het mooi om te zien dat zijn elftal de rust bewaarde in een wedstrijd die twee keer werd onderbroken vanwege misdragingen van ADO-fans. "Je gaat geen analyse vragen, hè?", zei hij. "We zijn uit het niets opgestaan. Wij zijn een waardige club, dat is mooi."

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

4 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

9 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

11 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

13 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

14 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

22 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

22 uur geleden