Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior-spits Dallinga: nog nooit zo gek meegemaakt

Excelsior-spits Dallinga: nog nooit zo gek meegemaakt

DEN HAAG (ANP) - Excelsior-spits Thijs Dallinga liet zijn tranen zondag de vrije loop nadat zijn elftal naar de Eredivisie was gepromoveerd. "Wat een avond zeg, ik heb het nog nooit zo gek meegemaakt", zei de topscorer na de 4-4 bij ADO Den Haag tegen ESPN. Excelsior knokte zich in de slotfase terug van een achterstand van drie doelpunten (3-3), kwam in de verlenging weer achter en won na strafschoppen.

De promotie deed Dallinga extra goed omdat hij bij een stand van 0-0 een strafschop miste. "Dat is het ergste wat er is. Gelukkig kon ik de bal in de 92e minuut nog binnen koppen om er een verlenging uit te slepen. Ik heb er echt geen woorden voor. Ik ben zo trots op dit team, echt niet normaal."

Trainer Marinus Dijkhuizen vond het mooi om te zien dat zijn elftal de rust bewaarde in een wedstrijd die twee keer werd onderbroken vanwege misdragingen van ADO-fans. "Je gaat geen analyse vragen, hè?", zei hij. "We zijn uit het niets opgestaan. Wij zijn een waardige club, dat is mooi."

Meer uit Voetbal

Trotse Belgische captain Tielemans: voeten laten spreken tegen VS

SEATTLE (ANP) - Youri Tielemans (29) stapte in de nacht van maandag op dinsdag als de trotse captain van het veld na de 4-1-overwinning op de VS. "Ik ben trots op het team. Iedereen heeft alles gegeven", zei Tielemans in de catacomben van het Seattle Stadium. "Ik ben heel blij met de kwalificatie voor de kwartfinales. En ik ben heel blij met de manier waarop we hebben gespeeld."

1 uur geleden
Garcia stelt dat België het speelplan tegen VS goed uitvoerde

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Rudy Garcia vindt dat de Belgische ploeg zich in de achtste finales van het WK voetbal van zijn beste kant heeft laten zien. "We hebben ons speelplan uitgevoerd. Het is een mooie kwalificatie geworden", stelde Garcia na afloop van de 4-1-overwinning tegen de VS in Seattle.

3 uur geleden
Bondscoach Pochettino stelt dat VS slechte dag had tegen België

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino vond dat de VS "nooit in de wedstrijd is geweest" tegen België. "Het was een hele slechte dag. Dat kan een keer gebeuren. We hadden dat vandaag. Op een WK is het dan voorbij", zei Pochettino na afloop van de uitschakeling op het WK na een 4-1-nederlaag van de VS tegen België.

3 uur geleden
Afgang VS tegen België volgens media 'gerechtigheid'

DEN HAAG (ANP) - In kranten en media klinkt na de achtste finale tussen de VS en België vooral het woord "gerechtigheid". "Wat moet ene Donald Trump vannacht gedacht hebben?" en "de gerechtigheid zélf geclaimd", schrijft het Belgische Sporza in een wedstrijdverslag met de kop "Bye bye, USA!".

3 uur geleden
België verslaat VS en speelt in kwartfinales WK tegen Spanje

SEATTLE (ANP) - België heeft in de achtste finales van het WK in het Seattle Stadium met 4-1 gewonnen van gastland VS. De ploeg van bondscoach Rudy Garcia treft Spanje vrijdag in de kwartfinales van het toernooi in Inglewood. Voor de VS is het WK in eigen land voorbij.

4 uur geleden
Ook VS hekelt Chinese rakettest in Stille Oceaan

WASHINGTON (ANP) - Washington heeft zich kritisch uitgelaten over de rakettest die China maandag uitvoerde in de Stille Oceaan vanaf een onderzeeër. Een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken zegt grote zorgen te hebben over de "snelle en ondoorzichtige" uitbreiding van het Chinese kernwapenarsenaal.

4 uur geleden
Amerikaanse fans juichen Balogun toe voor duel met België

SEATTLE (ANP) - Het Amerikaanse publiek in Seattle juicht de terugkeer van Folarin Balogun in de nationale ploeg massaal toe. De tienduizenden fans klapten en juichten toen de naam van de spits werd omgeroepen tijdens de opstelling van de VS. Balogun staat in het basiselftal in de achtste finales van het WK tegen België.

5 uur geleden