Excelsior profiteert niet van nederlaag FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior is er niet in geslaagd te profiteren van het puntenverlies van koploper FC Volendam in de Keuken Kampioen Divisie. Nadat de Volendammers vrijdag met 3-0 hadden verloren bij FC Den Bosch, ging een dag later de nummer 2 uit Rotterdam op eigen veld onderuit tegen Vitesse: 1-3.
Voor de Arnhemmers, die onderaan staan, was het de vijfde overwinning van het seizoen. De ploeg kreeg dit seizoen in totaal 27 punten aftrek vanwege het overtreden van de licentieregels en heeft nog altijd een negatief puntenaantal van -5.
De Arnhemse doelpunten werden gemaakt door Bas Huisman, Gyan de Regt en Irakli Yegoian. In de extra tijd viel de enige Rotterdamse treffer, gemaakt door Lance Duijvestijn.
Excelsior blijft tweede met 45 punten, Volendam heeft er 49.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden