Excelsior profiteert niet van nederlaag FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior is er niet in geslaagd te profiteren van het puntenverlies van koploper FC Volendam in de Keuken Kampioen Divisie. Nadat de Volendammers vrijdag met 3-0 hadden verloren bij FC Den Bosch, ging een dag later de nummer 2 uit Rotterdam op eigen veld onderuit tegen Vitesse: 1-3.
Voor de Arnhemmers, die onderaan staan, was het de vijfde overwinning van het seizoen. De ploeg kreeg dit seizoen in totaal 27 punten aftrek vanwege het overtreden van de licentieregels en heeft nog altijd een negatief puntenaantal van -5.
De Arnhemse doelpunten werden gemaakt door Bas Huisman, Gyan de Regt en Irakli Yegoian. In de extra tijd viel de enige Rotterdamse treffer, gemaakt door Lance Duijvestijn.
Excelsior blijft tweede met 45 punten, Volendam heeft er 49.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
33 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
34 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
41 minuten geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
3 uur geleden