Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior ontslaat trainer Moniz

Excelsior ontslaat trainer Moniz

ROTTERDAM (ANP) - De Rotterdamse voetbalclub Excelsior heeft trainer Ricardo Moniz ontslagen. De 55-jarige Moniz moet vertrekken vanwege de tegenvallende resultaten van de afgelopen weken. "Een vervelende beslissing, maar de club is van mening dat er iets anders nodig is om het tij te keren", aldus de leiding. Excelsior verloor maandag in Eindhoven met 2-1 van Jong PSV.

De laatste zege van de club uit Kralingen dateerde van 13 december, tegen TOP Oss (0-2). Excelsior werd daarna in het bekertoernooi uitgeschakeld door FC Eindhoven en pakte nog maar twee punten uit vier competitieduels. De ploeg van Moniz zakte daardoor op de ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie naar de achtste plek. Inmiddels heeft Excelsior een forse achterstand op de directe promotieplekken.

Moniz werd in april aangesteld als opvolger van de opgestapte Adrie Poldervaart. De Rotterdammer, die eerder bij onder meer Feyenoord, Tottenham Hotspur en Hamburger SV werkte, wist Excelsior niet te behoeden voor degradatie uit de eredivisie. In de play-offs moest zijn ploeg het afleggen tegen RKC Waalwijk.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

18 minuten geleden
Spaanse voetbalbond schort bekerduels op na dood De Miguel

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.

49 minuten geleden
Go Ahead identificeert afstekers vuurwerk tegen Cambuur

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.

2 uur geleden
Infantino is 'zeer bedroefd' om dood van voetballer De Miguel

ZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.

2 uur geleden
Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

4 uur geleden
PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

6 uur geleden