Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior ontslaat trainer Moniz

Excelsior ontslaat trainer Moniz

ROTTERDAM (ANP) - De Rotterdamse voetbalclub Excelsior heeft trainer Ricardo Moniz ontslagen. De 55-jarige Moniz moet vertrekken vanwege de tegenvallende resultaten van de afgelopen weken. "Een vervelende beslissing, maar de club is van mening dat er iets anders nodig is om het tij te keren", aldus de leiding. Excelsior verloor maandag in Eindhoven met 2-1 van Jong PSV.

De laatste zege van de club uit Kralingen dateerde van 13 december, tegen TOP Oss (0-2). Excelsior werd daarna in het bekertoernooi uitgeschakeld door FC Eindhoven en pakte nog maar twee punten uit vier competitieduels. De ploeg van Moniz zakte daardoor op de ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie naar de achtste plek. Inmiddels heeft Excelsior een forse achterstand op de directe promotieplekken.

Moniz werd in april aangesteld als opvolger van de opgestapte Adrie Poldervaart. De Rotterdammer, die eerder bij onder meer Feyenoord, Tottenham Hotspur en Hamburger SV werkte, wist Excelsior niet te behoeden voor degradatie uit de eredivisie. In de play-offs moest zijn ploeg het afleggen tegen RKC Waalwijk.

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

22 minuten geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

2 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

19 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

20 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

21 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

21 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

22 uur geleden