Excelsior nadert koploper FC Volendam, FC Emmen raakt achterop
WIJDEWORMER (ANP) - Excelsior is in de Keuken Kampioen Divisie koploper FC Volendam tot op 1 punt genaderd. De Rotterdamse ploeg won met 2-0 bij Jong AZ. Marouan Azarkan en Thijs Dallinga maakten in de slotfase de doelpunten. Topscorer Dallinga bracht zijn totaal op 22 goals.
Excelsior profiteerde van het puntenverlies van FC Volendam vrijdag bij Helmond Sport. Dat duel eindigde in 1-1.
FC Emmen raakte verder achterop. De ploeg uit Drenthe verloor maandag met 1-0 bij Jong Ajax. Youri Regeer scoorde na een uur. Kort daarna werd de Deen Mohamed Daramy bij de thuisclub gewisseld. De 19-jarige aanvaller kwam voor de eerste keer in het team van Jong Ajax uit. Hij was dit seizoen al wel in de Eredivisie en in de Champions League actief.
Tweede periode
In de stand van de tweede periode leidt Jong Ajax met 23 punten, gevolgd door Excelsior (22 punten) en FC Volendam (21).
Jong PSV verloor in de thuiswedstrijd tegen De Graafschap: 2-3. Invaller Jasper Van Heertum maakte diep in de extra tijd de winnende treffer. Bij de Eindhovense ploeg viel Richard Ledezma na de rust in. De Amerikaanse middenvelder liep bijna een jaar geleden een zware knieblessure op. Sindsdien kwam hij niet meer in actie in een officieel duel.
ADO Den Haag won met 4-1 bij Jong FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
8 uur geleden