Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior na winst op FC Eindhoven nieuwe koploper eerste divisie

Excelsior na winst op FC Eindhoven nieuwe koploper eerste divisie

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior is voorlopig de nieuwe koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De Rotterdamse club won in eigen huis met 2-0 van FC Eindhoven. De ploeg van trainer Ruben den Uil klom over Helmond Sport heen en staat nu op 29 punten na veertien speelronden. Helmond Sport, dat 27 punten heeft, kan zondag bij winst op FC Dordrecht de koppositie weer terugpakken.

Derensili Sanches Fernandes was de uitblinker bij Excelsior. Hij bereidde diep in de eerste helft de 1-0 van Lennard Hartjes voor en maakte zelf met links de 2-0 via een fraai afstandsschot.

FC Den Bosch raakte de derde plaats kwijt aan De Graafschap door met 1-0 te verliezen van TOP Oss. Mauresmo Hinoke maakte in de eerste helft het winnende doelpunt.

De Graafschap

De Graafschap vocht op zijn beurt een verbeten duel uit met MVV in Maastricht. Over en weer waren er kansen, maar een goal viel niet (0-0). Het gelijkspel leverde de club uit Doetinchem wel het benodigde punt om een plekje te stijgen op de ranglijst.

FC Volendam won dankzij treffers laat in de wedstrijd met 2-0 van Jong FC Utrecht en steeg naar de vierde plaats. Bilal Ould-Chikh en Henk Veerman scoorden voor de Noord-Hollanders.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

10 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

13 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

15 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

19 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

23 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

1 dag geleden