Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior na winst op FC Eindhoven nieuwe koploper eerste divisie

Excelsior na winst op FC Eindhoven nieuwe koploper eerste divisie

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior is voorlopig de nieuwe koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De Rotterdamse club won in eigen huis met 2-0 van FC Eindhoven. De ploeg van trainer Ruben den Uil klom over Helmond Sport heen en staat nu op 29 punten na veertien speelronden. Helmond Sport, dat 27 punten heeft, kan zondag bij winst op FC Dordrecht de koppositie weer terugpakken.

Derensili Sanches Fernandes was de uitblinker bij Excelsior. Hij bereidde diep in de eerste helft de 1-0 van Lennard Hartjes voor en maakte zelf met links de 2-0 via een fraai afstandsschot.

FC Den Bosch raakte de derde plaats kwijt aan De Graafschap door met 1-0 te verliezen van TOP Oss. Mauresmo Hinoke maakte in de eerste helft het winnende doelpunt.

De Graafschap

De Graafschap vocht op zijn beurt een verbeten duel uit met MVV in Maastricht. Over en weer waren er kansen, maar een goal viel niet (0-0). Het gelijkspel leverde de club uit Doetinchem wel het benodigde punt om een plekje te stijgen op de ranglijst.

FC Volendam won dankzij treffers laat in de wedstrijd met 2-0 van Jong FC Utrecht en steeg naar de vierde plaats. Bilal Ould-Chikh en Henk Veerman scoorden voor de Noord-Hollanders.

Meer uit Voetbal

Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

51 minuten geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

1 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

1 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

2 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

3 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

3 uur geleden