Excelsior met tien man onderuit bij Jong PSV
EINDHOVEN (ANP) - Excelsior heeft een nederlaag geleden bij Jong PSV. De Rotterdammers moesten een groot deel van de wedstrijd met tien man spelen en konden een 1-0-voorsprong niet vasthouden. Het duel in Eindhoven eindigde in 2-1. Excelsior zakt door de nederlaag naar de achtste plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Jong PSV staat zestiende.
Excelsior-doelman Alessandro Damen moest al in de 17e minuut met rood van het veld nadat hij Richard Ledezma had neergehaald. Ondanks de man minder bezorgde Sander Fischer de Rotterdammers nog voor rust de voorsprong. Halverwege de tweede helft bracht Noni Madueke Jong PSV op gelijke hoogte. Diep in blessuretijd tikte Cyril Ngonge alsnog de winnende treffer binnen op een voorzet van Yorbe Vertessen.
Jong AZ bleef tegen Almere City steken op 3-3. Beide ploegen schieten daar op de ranglijst niet veel mee op. Almere staat tiende, Jong AZ vier plaatsen lager.
Zakaria Aboukhlal bracht de thuisploeg in Wijdewormer op 1-0. Vlak voor rust zorgde Thomas Verheijdt voor de gelijkmaker. Nick Venema zette de bezoekers uit Almere op voorsprong door een strafschop te benutten, maar Ferdy Druijf schoot een minuut later alweer de 2-2 binnen. Een tweede voorsprong van Almere via James Efmorfidis werd teniet gedaan door Aboukhlal.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
17 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
3 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
5 uur geleden