Excelsior met tien man onderuit bij Jong PSV
EINDHOVEN (ANP) - Excelsior heeft een nederlaag geleden bij Jong PSV. De Rotterdammers moesten een groot deel van de wedstrijd met tien man spelen en konden een 1-0-voorsprong niet vasthouden. Het duel in Eindhoven eindigde in 2-1. Excelsior zakt door de nederlaag naar de achtste plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Jong PSV staat zestiende.
Excelsior-doelman Alessandro Damen moest al in de 17e minuut met rood van het veld nadat hij Richard Ledezma had neergehaald. Ondanks de man minder bezorgde Sander Fischer de Rotterdammers nog voor rust de voorsprong. Halverwege de tweede helft bracht Noni Madueke Jong PSV op gelijke hoogte. Diep in blessuretijd tikte Cyril Ngonge alsnog de winnende treffer binnen op een voorzet van Yorbe Vertessen.
Jong AZ bleef tegen Almere City steken op 3-3. Beide ploegen schieten daar op de ranglijst niet veel mee op. Almere staat tiende, Jong AZ vier plaatsen lager.
Zakaria Aboukhlal bracht de thuisploeg in Wijdewormer op 1-0. Vlak voor rust zorgde Thomas Verheijdt voor de gelijkmaker. Nick Venema zette de bezoekers uit Almere op voorsprong door een strafschop te benutten, maar Ferdy Druijf schoot een minuut later alweer de 2-2 binnen. Een tweede voorsprong van Almere via James Efmorfidis werd teniet gedaan door Aboukhlal.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
7 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
9 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
11 uur geleden