Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior meldt zich bij koplopers eerste divisie

Excelsior meldt zich bij koplopers eerste divisie

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior is weer een flink aantal plaatsen geklommen in de Keuken Kampioen Divisie. De formatie van coach Marinus Dijkhuizen won vrijdag bij FC Dordrecht (1-3) en staat op gelijke hoogte met de koplopers Cambuur, NAC Breda en Roda JC Kerkrade. De Rotterdammers hebben wel een wedstrijd meer gespeeld.

Dordrecht kwam nog wel op voorsprong, door een doelpunt van Kevin Vermeulen. Daarna scoorde de IJslander Elías Már Ómarsson twee keer voor Excelsior. Thomas Oude Kotte bepaalde de eindstand op 1-3. Na drie duels hebben de Rotterdammers al dertien doelpunten gemaakt.

Volendam verloor thuis van Jong FC Utrecht, 1-0. Hicham Acheffay scoorde, toen Utrecht al met een man minder speelde. Oussama Alou kreeg in de 53e minuut de rode kaart. Na twee wedstrijden heeft Volendam één punt, Jong FC Utrecht drie.

Eindhoven en Helmond Sport speelden gelijk, 0-0.

Cambuur kan later vrijdagavond weer afstand nemen van Excelsior als het wint of gelijk speelt tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

9 minuten geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

33 minuten geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

53 minuten geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

58 minuten geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

2 uur geleden
Ook spits Miedema mist oefenduel van voetbalsters met Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.

2 uur geleden
Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

3 uur geleden