Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Excelsior laat FC Volendam kansloos (4-0) in degradatiestrijd

Excelsior laat FC Volendam kansloos (4-0) in degradatiestrijd

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft goede zaken gedaan in de strijd tegen degradatie door FC Volendam met duidelijke cijfers te verslaan. Het werd 4-0 in Kralingen. Voor de Rotterdammers, die RKC passeren en voorlopig vijftiende staan, was het pas de eerste zege sinds 19 januari.

De 1-0 en 2-0 vielen vlak voor rust nadat Excelsior al een aantal goede mogelijkheden onbenut had gelaten. Lance Duijvestijn opende de score met een schuiver van buiten het zestienmetergebied en kort daarna tikte Lazaros Lamprou de bal binnen nadat een corner was doorgekopt door Troy Parrott.

Tien minuten na rust maakte de Ier Parrott er 3-0 van. Lamprou maakte halverwege de tweede helft zijn tweede doelpunt van de avond na een afgemeten voorzet vanaf de rechterflank van Mimeirhel Benita.

Opstootjes

Kort na het laatste fluitsignaal zochten beide ploegen de confrontatie. Er werd veel geduwd en de technische staf en de arbitrage moesten er aan te pas komen om de boel te sussen.

Arbiter Danny Makkelie werd kort na de schermutselingen naar zijn beeldscherm geroepen en bekeek de beelden van de opstootjes. Hij besloot Parrott rood te geven en gaf Volendammer Safouane Karim zijn tweede gele kaart van de avond.

Excelsior lang zonder zege

Excelsior was bijna drie maanden geleden thuis te sterk voor sc Heerenveen. De elf duels daaropvolgend werden niet gewonnen. Excelsior heeft nu 25 punten, één meer dan RKC en zes meer dan Volendam.

Meer uit Voetbal

Speler Saudi-Arabië slachtoffer diefstal paspoort in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP/RTR) - International Saud Abdulhamid van Saudi-Arabië sluit pas later aan bij het trainingskamp in de Verenigde Staten, waar het land zich voorbereidt op het komende wereldkampioenschap. Het paspoort van de verdediger is in Amsterdam gestolen uit zijn auto, meldt de voetbalbond van Saudi-Arabië.

1 uur geleden
Curaçao begint met bondscoach Advocaat aan voorbereiding WK

NOORDWIJK (ANP) - Curaçao is maandag met bondscoach Dick Advocaat in Noordwijk begonnen aan de voorbereiding op het WK voetbal. De technische staf en de spelersgroep verzamelden zich aan het begin van de middag in Hotel Huis ter Duin. "Het is als een droom om hier met al die jongens van Curaçao te zijn", zei PSV-verdediger Armando Obispo bij zijn aankomst in Noordwijk.

2 uur geleden
Emegha kan WK met Oranje vergeten, zestal traint in Zeist

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha doet volgende maand met het Nederlands elftal definitief niet mee aan het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De aanvaller van RC Strasbourg is niet op tijd hersteld van een blessure die hij begin deze maand opliep. Bondscoach Ronald Koeman zei eerder al weinig hoop te hebben dat Emegha fit zou zijn voor het WK.

3 uur geleden
Spanje zonder Real Madrid-verdediger Huijsen naar WK

MADRID (ANP) - Spanje doet zonder Dean Huijsen mee aan het komende wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De naam van de 21-jarige verdediger van Real Madrid ontbreekt op de maandag vrijgegeven lijst van 26 namen van bondscoach Luis de la Fuente, die geen enkele speler van Real opriep.

3 uur geleden
Voetballer Kitolano verruilt Sparta voor CL-verrassing Bodø/Glimt

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Joshua Kitolano van Sparta Rotterdam keert terug naar Noorwegen. De in Congo geboren Noor tekent een contract per 1 juli bij FK Bodø/Glimt, dat dit jaar indruk maakte in de Champions League.

4 uur geleden
Vermoeide Messi voortijdig naar de kant bij Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft zich in de competitiewedstrijd van Inter Miami tegen Philadelphia Union voortijdig laten wisselen. De 38-jarige Argentijnse spelmaker ging in de 73e minuut naar de kant.

4 uur geleden
Depay maakt rentree twee dagen voor bekendmaking WK-selectie

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree gemaakt bij Corinthians. De 32-jarige Nederlandse aanvaller kwam in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Atlético Mineiro na een uur spelen als invaller in het veld. Zakaria Labyad, oud-speler van onder meer PSV en Ajax, maakte in de slotfase het doelpunt.

5 uur geleden