Excelsior huurt Goudmijn voor anderhalf jaar van AZ
ROTTERDAM (ANP) - Kenzo Goudmijn keert terug naar Excelsior. De Rotterdammers huren de 22-jarige middenvelder voor anderhalf jaar van AZ. Goudmijn kwam vorig seizoen ook al op huurbasis uit voor Excelsior.
"Excelsior heeft voor mij altijd goed gevoeld, dus ik ben blij dat ik terug ben. Ik wilde graag weer lekker voetballen en daarom heb ik deze keuze gemaakt", zegt Goudmijn, die dit seizoen in de Eredivisie één keer een basisplek bij AZ had.
Excelsior hervat de competitie zaterdag met een uitwedstrijd tegen koploper PSV.
Meer uit Voetbal
ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
1 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
8 uur geleden