Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ex-topman Trump Organization krijgt vijf maanden cel

Ex-topman Trump Organization krijgt vijf maanden cel

NEW YORK (ANP/RTR) - Een voormalige financiële topman van de Trump Organization, Allen Weisselberg, is zoals verwacht tot vijf maanden gevangenisstraf veroordeeld voor meineed over zaken van Donald Trump.

Hij heeft afgelopen maand tegen een rechter gezegd dat hij heeft gelogen tegen onderzoekers van de onderneming die een holding vormt voor Trumps zakelijke belangen. De zaak draaide om een overwaardering van een pand.

De 76-jarige Weisselberg zat vorig jaar ook al drie maanden vast in New York. Hij had bekend als financiële topman bij het bedrijf deel te hebben genomen aan jarenlange inspanningen om de belasting te ontduiken. Weisselberg heeft circa een halve eeuw voor de familie Trump gewerkt.

Meer uit Buitenland

Shutdown Verenigde Staten nu langste ooit

WASHINGTON (ANP/AFP/BLOOMBERG) - In de Verenigde Staten is de overheidssluiting ('shutdown') de 36ste dag ingegaan, en daarmee is het de langste sluiting van het gros van de federale diensten in het land ooit.

43 minuten geleden
Californië stemt in met herverdeling van kiesdistricten

SACRAMENTO (ANP/RTR/AFP) - Kiezers in de Amerikaanse staat Californië steunen het plan van gouverneur Gavin Newsom om de kiesdistricten opnieuw in te delen. Zo hoopt hij meer Democraten naar het Huis van Afgevaardigden te sturen. Volgens prognoses van de Los Angeles Times stemde 65,6 procent van de kiesgerechtigden in de staat voor de herindeling.

55 minuten geleden
EU-lidstaten bereiken voorlopige deal over klimaatdoel 2040

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - EU-lidstaten hebben een voorlopig akkoord bereikt om de uitstoot in 2040 met 90 procent te verminderen vergeleken met 1990. Na ruim vijftien uur onderhandelen in Brussel ligt er woensdagochtend "de basis voor een politiek akkoord", meldt de Deense delegatie, die de vergadering voorzat.

1 uur geleden
Tot duizend reizigers gestrand op vliegveld Brussel

BRUSSEL (ANP) - Door de sluitingen van Brussels Airport dinsdagavond zijn vijfhonderd tot duizend passagiers gestrand op de luchthaven. Dat bevestigt een woordvoerder aan persbureau Belga. Het vliegverkeer ondervindt mogelijk woensdag nog hinder van de sluitingen.

1 uur geleden
Dodental tyfoon Kalmaegi verder opgelopen op Filipijnen

MANILLA (ANP) - Op de Filipijnen zijn zeker 66 doden gevallen door tyfoon Kalmaegi. De storm trok woensdagochtend over het eiland Palawan richting de Zuid-Chinese Zee.

3 uur geleden
Mamdani burgemeester van New York ondanks dreigementen Trump

NEW YORK (ANP/RTR/DPA) - Democraat Zohran Mamdani heeft de burgemeestersverkiezingen gewonnen in New York, de grootste stad van de Verenigde Staten. De 34-jarige politicus beschrijft zichzelf als democratisch socialist.

3 uur geleden
EU-lidstaten onderhandelen hele nacht door over klimaatdoel 2040

BRUSSEL (ANP) - EU-lidstaten gaan de rest van de nacht verder onderhandelen over het klimaatdoel voor 2040, laat een woordvoerder van de Deense delegatie weten. De landen zijn het nog niet eens over een akkoord om de uitstoot in 2040 met 90 procent te hebben teruggedrongen ten opzichte van 1990.

4 uur geleden