Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ex-topman Trump Organization krijgt vijf maanden cel

Ex-topman Trump Organization krijgt vijf maanden cel

NEW YORK (ANP/RTR) - Een voormalige financiële topman van de Trump Organization, Allen Weisselberg, is zoals verwacht tot vijf maanden gevangenisstraf veroordeeld voor meineed over zaken van Donald Trump.

Hij heeft afgelopen maand tegen een rechter gezegd dat hij heeft gelogen tegen onderzoekers van de onderneming die een holding vormt voor Trumps zakelijke belangen. De zaak draaide om een overwaardering van een pand.

De 76-jarige Weisselberg zat vorig jaar ook al drie maanden vast in New York. Hij had bekend als financiële topman bij het bedrijf deel te hebben genomen aan jarenlange inspanningen om de belasting te ontduiken. Weisselberg heeft circa een halve eeuw voor de familie Trump gewerkt.

Meer uit Buitenland

Lula ontmoet Trump donderdag in Washington

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva heeft donderdag een ontmoeting met Donald Trump in Washington. "Ze zullen economische en veiligheidskwesties bespreken", zei een Witte Huis-functionaris tegen persbureau AFP.

2 uur geleden
Trump kondigt tijdelijke stillegging van Project Freedom aan

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten leggen het maandag gestarte Project Freedom tijdelijk stil. Dat meldt president Donald Trump op Truth Social. De VS wilden met Project Freedom bescherming bieden aan gestrande schepen, zodat die door de door Iran gecontroleerde Straat van Hormuz konden varen.

3 uur geleden
Russische aanvallen maken dodelijke slachtoffers in Oekraïne

KYIV (ANP/RTR/AFP) - In Oekraïne zijn op verschillende plaatsen doden gevallen door Russische aanvallen. In de stad Zaporizja zijn zeker twaalf doden gevallen, meldde de gouverneur van de regio. In Kramatorsk gaat het om zeker vijf doden, schreef president Zelensky op X. In Dnipro vielen vier doden.

8 uur geleden
Iran ontkent aanvallen op de Emiraten

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran ontkent dat het in de voorbije dagen aanvallen heeft uitgevoerd op de Verenigde Arabische Emiraten. Vanuit het militaire hoofdkwartier Khatam al-Anbiya wordt wel gewaarschuwd dat het leger "vernietigend" zal reageren als de golfstaat actie onderneemt tegen Iran.

8 uur geleden
Stones bevestigen komst van eerste album in drie jaar

LONDEN (ANP) - The Rolling Stones hebben dinsdag bevestigd dat er een nieuw album aankomt. De plaat Foreign Tongues komt op 10 juli uit en telt in totaal veertien nieuwe liedjes, met gastbijdrages van onder anderen Paul McCartney, Robert Smith van The Cure en Chad Smith van Red Hot Chili Peppers.

11 uur geleden
Russische wetenschappers veroordeeld voor hoogverraad

MOSKOU (ANP/RTR) - In Rusland zijn twee natuurkundigen veroordeeld die betrokken waren bij onderzoek dat ten grondslag ligt aan de ontwikkeling van hypersonische raketten. Valeri Zvegintsev (82) en Vladislav Galkin (71) kregen gevangenisstraffen van 12,5 jaar voor verraad, melden Russische staatsmedia.

11 uur geleden
Advocaat: Nobelprijswinnaar Mohammadi 'tussen leven en dood'

TEHERAN (ANP/AFP) - De gevangengenomen Iraanse Nobelprijswinnares Narges Mohammadi vecht voor haar leven, zeggen haar aanhangers. Ze ligt al vijf dagen met een hartaandoening in het ziekenhuis.

13 uur geleden