Ex-PSV'er Teze scoort voor winnend Monaco
MONACO (ANP) - Jordan Teze heeft met een doelpunt bijgedragen aan de 3-1-zege van zijn club AS Monaco op Le Havre. De afgelopen zomer van PSV overgenomen verdediger, die donderdag in het gewonnen Champions League-duel met FC Barcelona op de bank bleef, maakte in de 9e minuut de openingstreffer.
Le Havre maakte voor rust gelijk, maar zag de thuisploeg na de pauze weglopen. Monaco kwam door de zege op 13 punten uit vijf duels, net zoveel als koploper Paris Saint-Germain dat zaterdag met 1-1 gelijkspeelde bij Reims.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft zich versterkt met de IJslandse linksbuiten Ágúst Orri Thorsteinsson. Dat heeft de Rotterdamse club maandagavond bekendgemaakt. De 21-jarige voetballer komt over van Breidablik, de huidige nummer 4 van de IJslandse competitie. Hij heeft in Rotterdam getekend tot de zomer van 2029.
46 minuten geledenBODØ (ANP) - NEC is zonder de zieke Turkse vleugelspeler Emre Mor afgereisd naar Noorwegen voor de ontmoeting met Bodø/Glimt in de play-offs voor de Champions League. Dat meldt de club maandag op de eigen site. Dinsdag moet NEC boven de poolcirkel proberen een 3-1-achterstand uit de heenwedstrijd te compenseren.
47 minuten geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Een groep voormalige internationale topvoetballers, onder wie wereldkampioenen en FIFA-legendes, heeft maandag opgeroepen tot onmiddellijke verandering bij de wereldvoetbalbond. Zij stellen dat het leiderschap onder de omstreden voorzitter Gianni Infantino verblind is door macht.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur betaald voetbal gaat het eigen protocol bij ongeregeldheden naar aanleiding van het vuurwerkgeweld zondag bij SC Cambuur - Feyenoord vooralsnog niet aanpassen. Fans blijven daar buiten. Dat heeft de KNVB in een verklaring bekendgemaakt. Zondag raakten zeven supporters van de thuisclub gewond, maar het duel werd uitgespeeld omdat geen speler of official werd geraakt.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Michael Reiziger heeft voor het eerst gereageerd op de kritiek aan zijn adres rond de procedure voor de aanstelling van de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Reiziger (53) was een van de kandidaten voor de positie, maar uiteindelijk ging de voorkeur van voetbalbond KNVB naar de Spanjaard Xavi Hernández (46).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is "grondig" aan het onderzoeken hoe het zondag zo "uit de hand heeft kunnen lopen" in het uitvak bij de wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord. Volgens SC Cambuur raakten zeven mensen gewond toen er vuurwerk naar tribunes met aanhangers van de thuisclub werd gegooid.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Bij het vuurwerkgeweld van de aanhang van Feyenoord in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur zijn zondag niet vijf maar zeven mensen gewond geraakt. Dat meldt SC Cambuur maandag.
4 uur geleden