Ex-Feyenoorder Geertruida debuteert bij RB Leipzig
LEIPZIG (ANP) - Lutsharel Geertruida maakt in het duel met Union Berlin zijn debuut voor RB Leipzig. De van Feyenoord overgekomen verdediger heeft een basisplaats in het elftal van coach Marco Rose dat het op eigen veld opneemt tegen Union Berlin. Zijn ploeggenoot Xavi Simons staat zoals gebruikelijk ook in de basis bij de nummer 4 van de Bundesliga. Rose zit door een schorsing niet zelf op de bank.
Oranje-international Geertruida (24) vertrok eind augustus bij Feyenoord, waarvoor hij 202 duels in actie kwam, landskampioen werd en tweemaal de KNVB-beker veroverde. Hij tekende een contract voor vijf jaar in Leipzig.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
11 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
11 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
13 uur geleden