Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ex-club Feyenoord-spits Bozenik vraagt faillissement aan

Ex-club Feyenoord-spits Bozenik vraagt faillissement aan

ZILINA (ANP/RTR/DPA) - De Slowaakse voetbalclub MSK Zilina dreigt door het stilliggen van de competitie vanwege het coronavirus failliet te gaan. De zevenvoudig Slowaakse landkampioen heeft het faillissement aangevraagd en heeft alvast de contracten beëindigd van de zeventien profvoetballers met de hoogste salarissen.

De club, die dit seizoen nog spits Robert Bozenik verkocht aan Feyenoord, had de spelers gevraagd om afstand te doen van 80 procent van hun salaris, maar dat was door de spelers niet geaccepteerd. Zilina had al verklaard dat het budget van 2020 volledig was gebaseerd op de verkoop van spelers, maar dat de opbrengsten daarvan nu minimaal zijn.

Doelman Dominik Holec liet weten bereid te zijn geweest om te onderhandelen over het inleveren van salaris, maar dat 80 procent heel veel was. "In termen van eerlijkheid en loyaliteit naar de club, vindt Zilina de weigering van de spelers absoluut ongepast", meldde de club.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

26 minuten geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

28 minuten geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

32 minuten geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

18 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

18 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

23 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

1 dag geleden