Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint ook van Brighton: 4-2

Everton wint ook van Brighton: 4-2

LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft in de Premier League ook de vierde wedstrijd gewonnen. De club uit Liverpool versloeg op eigen veld Brighton & Hove Albion met 4-2. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti is daardoor nu koploper in de Engelse competitie. Leicester City en Liverpool kunnen zondag ook op twaalf punten komen.

Spits Dominic Calvert-Lewin kopte na iets meer dan een kwartier alweer zijn zesde doelpunt van het seizoen binnen. De bezoekers, waarbij Joël Veltman de tweede helft meedeed, kregen de gelijkmaker aangereikt door een flater van Everton-doelman Jordan Pickford. Neal Maupay kon simpel intikken. Everton ging alsnog met een voorsprong de rust in nadat verdediger Yerry Mina raak kopte uit een vrije trap.

James Rodriguez produceerde in de tweede helft zijn tweede en derde treffer voor Everton. De van Real Madrid overgekomen Colombiaan rondde twee snelle counters vakkundig af. In blessuretijd deed Yves Bissouma nog wat terug namens Brighton.

Meer uit Voetbal

16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

10 uur geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

10 uur geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

16 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

16 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

18 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

19 uur geleden
Makkelie fluit op Cyprus duel in play-offs Europa League

ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.

22 uur geleden