Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint in Premier League bij Tottenham

Everton wint in Premier League bij Tottenham

LONDEN (ANP) - Everton heeft de eerste wedstrijd van de competitie in de Premier League gewonnen bij Tottenham Hotspur. In Londen werd het 1-0 voor de Italiaanse trainer Carlo Ancelotti.

Dominic Calvert-Lewin zette de 'tweede' club van Liverpool in de 55e minuut op voorsprong. Hij kopte heel fraai raak na een vrije trap van de Fransman Lucas Digne.

De Colombiaanse international James Rodríguez, onlangs van Real Madrid overgenomen, speelde tot in blessuretijd mee bij Everton. Coach José Mourinho liet oud-PSV'er Steven Bergwijn bij de Spurs na een uur invallen voor Harry Winks.

Meer uit Voetbal

PSV zet zegereeks voort met overwinning (3-1) op FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV blijft onverstoorbaar in de Eredivisie. De koploper liet tegen hekkensluiter FC Volendam de nodige kansen liggen, maar won alsnog zonder problemen: 3-1.

1 uur geleden
Almere City boekt historische zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Almere City FC heeft zijn eerste overwinning ooit in de Eredivisie geboekt. De gepromoveerde ploeg van coach Alex Pastoor won met 2-0 bij FC Utrecht en passeerde daarmee de thuisploeg op de ranglijst.

1 uur geleden
Bayern München pakt punt bij Leipzig na vroege achterstand

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft een punt overgehouden aan de competitiewedstrijd bij RB Leipzig. De Duitse landskampioen, waar Matthijs de Ligt wegens een knieblessure nog ontbrak, kwam terug van een 2-0-achterstand en speelde met 2-2 gelijk bij de ploeg van Xavi Simons.

1 uur geleden
Blind verliest met Girona topper tegen Real Madrid

GIRONA (ANP) - Girona heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd verloren in La Liga. De tot dit weekeinde verrassende koploper ging in eigen stadion onderuit tegen Real Madrid: 0-3.

1 uur geleden
AC Milan verslaat Lazio en pakt koppositie in Serie A

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft tegen Lazio de zesde competitiezege geboekt en in ieder geval voor even de koppositie in de Serie A gepakt. De ploeg van coach Stefano Pioli was in het eigen San Siro met 2-0 te sterk voor de groepsgenoot van Feyenoord in de Champions League.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain kan niet winnen bij laagvlieger Clermont Foot

CLERMONT-FERRAND (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de derde keer dit seizoen gelijkgespeeld in de Franse competitie. De landskampioen uit Parijs kwam bij hekkensluiter Clermont Foot niet verder dan 0-0. PSG had eerder ook al gelijkgespeeld tegen FC Lorient en Toulouse en verloren van OGC Nice.

2 uur geleden
Feyenoord klopt Go Ahead ook en gaat met vertrouwen naar Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat met vertrouwen naar Madrid voor de tweede groepswedstrijd in de Champions League tegen Atlético. De Rotterdammers versloegen in aanloop naar het Europese duel Go Ahead Eagles in de Eredivisie met 3-1.

3 uur geleden