Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint bij debuut trainer Ancelotti

Everton wint bij debuut trainer Ancelotti

LIVERPOOL (ANP) - Carlo Ancelotti is goed begonnen bij Everton. De Italiaanse trainer zag zijn elftal bij zijn debuut met 1-0 winnen van Burnley. Dominic Calvert-Lewin maakte in de 80e minuut het doelpunt. De spits kopte de bal, na een voorzet vanaf de rechterkant, met een zweefduik fraai achter doelman Nick Pope.

Everton neemt door de winst wat afstand van de onderste plaatsen. De club heeft halverwege het seizoen 22 punten en is daarmee voorlopig dertiende. Doelman Maarten Stekelenburg zat donderdag op de bank bij Everton. Bij Burnley gold hetzelfde voor verdediger Erik Pieters.

Naast Ancelotti maakte ook Mikel Arteta zijn debuut. De Spanjaard werd vorige week aangesteld als nieuwe trainer bij Arsenal. De Londenaren kwamen bij Bournemouth niet verder dan 1-1. Dan Gosling opende voor rust de score voor de thuisploeg. Pierre-Emerick Aubameyang voorkwam na ruim een uur spelen dat Arsenal verloor. Arsenal is elfde, met twee punten voorsprong op Everton.

Aston Villa behaalde een belangrijke overwinning op Norwich City: 1-0. Anwar El Ghazi was basisspeler bij Villa. De oud-Ajacied werd in de blessuretijd van de tweede helft gewisseld. Conor Hourihane zorgde in de 64e minuut voor het doelpunt. Norwich, met doelman Tim Krul, staat laatste met twaalf punten. Watford, dat gelijkspeelde bij Sheffield United (1-1), heeft nu dertien punten. Aston Villa is achttiende met achttien punten.

Meer uit Voetbal

PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

24 minuten geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

1 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

1 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

3 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

4 uur geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

7 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

7 uur geleden